Оренда
Продаж
Новобудови
Новини
Форум
Подати оголошення
Продаж квартир у Києві, Шевченківський район
Знайдено:
188
Повнота оголошення
Парково-Сирецька вул., 12Б
Сирець – 23 хв.
$35 000
/ $614 за м²
2 поверх із 5
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 57 м²
КВАРТИРА У ШВЕЦІЇ.
Лук'янівський пров.
Тараса Шевченка – 17 хв.
$575 000
/ $3 108 за м²
3 поверх із 5
4-кімнатна, 185 м²
Продаж 4х кімнатної мебльованої і готової для проживання квартири площею 185м2 в еліт
Салютна вул.
Нивки – 25 хв.
$85 355
/ $2 189 за м²
Житлова 11 м²
Кухня 14 м²
6 поверх із 7
1-кімнатна, 39 м²
Продам однокімнатну квартиру в ЖК Файна Таун вул. Салютна, 2Б, Шевченківський район,
Дмитрівська вул., 43
Лук'янівська – 19 хв.
$200 000
/ $1 449 за м²
Кухня 53 м²
6 поверх із 9
Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 138 м²
Продається простора 3-кімнатна квартира 138м2 ,Дмитрівська 48-Г. Без % До Вашої уваги
Салютна вул.
Нивки – 25 хв.
$72 000
/ $2 250 за м²
2 поверх із 6
1-кімнатна, 32 м²
Глибочицька вул.
Лук'янівська – 24 хв.
$105 000
/ $1 875 за м²
5 поверх із 10
1-кімнатна, 56 м²
Продаж однокімнатної квартири в культурно історичній частині Києва. Закрита територі
Пушкінська вул., 20А
Театральна – 1 хв.
$145 000
/ $2 231 за м²
Житлова 45 м²
Кухня 25 м²
6 поверх із 7
Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 65 м²
Крещатик как на Ладони 3ком.Евроремонт 144999$ Пушкинская 3-к, уютная квартира с качеств
Богдана Хмельницького вул., 35/1
Університет – 5 хв.
$199 000
/ $2 073 за м²
Житлова 45 м²
Кухня 12 м²
4 поверх із 5
Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 96 м²
Ул. Б.Хмельницкого, 35/1. Продается 3-х комнатная квартира в хорошем состоянии в дореволю
Loading map...
1
. . .
4
5
6
7
Продаж квартир в Україні
Продаж квартир в Києві
Продаж квартир у Києві, Шевченківський район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера