Оренда
Продаж
Новобудови
Новини
Форум
Подати оголошення
Продаж квартир у Києві, Шевченківський район
Знайдено:
188
Повнота оголошення
Бакинська вул., 37
Дорогожичі – 16 хв.
$80 000
/ $1 739 за м²
Житлова 27 м²
Кухня 6 м²
5 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 46 м²
Затишна двокімнатна квартира біля Бабиного Яру! Пропонується до продажу охайна 2-кім
Дегтярівська вул., 25А К1
Шулявська – 20 хв.
$52 000
/ $1 163 за м²
Житлова 15.1 м²
Кухня 15 м²
21 поверх із 27
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 44.7 м²
Видова квартира бізнес-класу в ЖК Poetica біля парку! Пропонується до продажу 1-кімн
Салютна вул., 2
Нивки – 23 хв.
$105 000
/ $2 333 за м²
Житлова 12 м²
Кухня 19 м²
16 поверх із 16
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 45 м²
БЕЗ % для покупця! !!Стелі 3,5 метра! Тераса 15 кв. м! Унікальна квартира з власною т
Миколи Пимоненка вул., 3
Лук'янівська – 17 хв.
$90 000
/ $1 607 за м²
Житлова 31 м²
Кухня 7.5 м²
12 поверх із 16
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 56 м²
Затишна квартира в історичному центрі! Пропонується до продажу світла 2-кімнатна ква
Січових Стрільців вул., 58/2
Лук'янівська – 26 хв.
$235 000
/ $1 865 за м²
Житлова 85 м²
Кухня 18 м²
3 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
5+ кімнат, 126 м²
Без комісії для покупця!Можна заїхати та жити, можемо залишити майже всї меблі,технік
Стеценка вул., 13
Нивки
$52 000
/ $1 209 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 6 м²
1 поверх із 5
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 43 м²
Світла 2-кімнатна квартира в Шевченківському районі заїжджай і живи! м. Київ, Шевче
Герцена вул., 17-25
Лук'янівська – 30 хв.
$220 000
/ $1 777 за м²
Житлова 75 м²
Кухня 24 м²
8 поверх із 14
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
4-кімнатна, 123.8 м²
Ексклюзивна дворівнева квартира для великої родини! До продажу пропонується простора
Берестейський, 5
Шулявська – 3 хв.
$69 000
/ $1 221 за м²
Житлова 39 м²
Кухня 5.8 м²
5 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 56.5 м²
3-кімнатна квартира з панорамним виглядом в центрі Києва! До продажу пропонується 3-
Берестейський, 55а
Шулявська – 7 хв.
$150 000
/ $2 344 за м²
6 поверх із 19
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 64 м²
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК "Берестейський" з паркінгом! Пропонуємо придбати чуд
Алли Горської пров., 8
Університет – 13 хв.
$190 000
/ $2 000 за м²
Житлова 61 м²
Кухня 12 м²
1 поверх із 4
Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 95 м²
3-кімнатна квартира в історичному центрі Києва. Пропонується простора 3-кімнатна к
Дегтярівська вул., 25
Шулявська – 23 хв.
$82 000
/ $1 822 за м²
Житлова 16 м²
Кухня 13 м²
17 поверх із 25
Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 45 м²
Прямий продаж від Власника 1-кімнатної квартири в ЖК «Poetica. Друга колекція» на вул
Януша Корчака вул., 20А
Берестейська – 13 хв.
$50 000
/ $1 190 за м²
Житлова 19 м²
Кухня 8 м²
5 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 42 м²
Продаж 1-кімнатної квартири за адресою вулиця Януша Корчака 20-АМетро Нивки або метро
Володимира Сальського вул., 25
Сирець – 10 хв.
$58 000
/ $2 071 за м²
Житлова 15 м²
Кухня 7 м²
1 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 28 м²
Без комісії для покупця! Ексклюзивний продаж квартири з якісним дизайнерським ремонто
Дегтярівська вул., 17 К1
Політехнічний інститут – 21 хв.
$150 000
/ $2 174 за м²
Житлова 32 м²
Кухня 22 м²
19 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 69 м²
Без комісії для покупця. ЖК Creator City бізнес-класу. Найкращий вид на центр Києва.
Багговутівська вул., 25
Лук'янівська – 15 хв.
$98 000
/ $1 420 за м²
Житлова 34 м²
Кухня 19 м²
19 поверх із 24
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 69 м²
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Продається простора квартира у ЖК Багговутівський по вулиці
Олеся Гончара вул., 79
Вокзальна – 16 хв.
$129 500
/ $1 904 за м²
Житлова 36 м²
Кухня 9 м²
3 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 68 м²
БЕЗ КОМІСІЇ! Центр столиці, цегляний будинок 1962 року з високими стелями. Комфортний
Парково-Сирецька вул., 4А
Сирець – 22 хв.
$73 000
/ $1 521 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 7 м²
4 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 48 м²
Продаж 2-к квартири за адресою вулиця Парково-Сирецька 4а4 поверх /948 м2 загальна пл
Салютна вул., 2
Нивки – 23 хв.
$260 000
/ $2 203 за м²
Житлова 47 м²
Кухня 34 м²
6 поверх із 7
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 118 м²
БЕЗ % для покупця! Ключі на руках! Продається чудова повноцінна 3-кімнатна квартира з
Багговутівська вул., 25
Дорогожичі – 30 хв.
$65 000
/ $1 413 за м²
Житлова 16 м²
Кухня 14 м²
15 поверх із 21
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 46 м²
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! !!Продаж просторої 1-кімнатної квартири у Житловому комплекс
Парково-Сирецька вул., 21
Шулявська – 21 хв.
$55 500
/ $1 734 за м²
Житлова 19 м²
Кухня 5 м²
6 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 32 м²
Твоя перша квартира біля метро зайшов і живеш. Ще й БЕЗ КОМІСІЇ для покупця! Уяви: р
Ігоря Турчина вул., 12Г
Нивки
$63 000
/ $1 400 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 7 м²
1 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 45 м²
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! РОЗГЛЯДАЄМО БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК! Продається 2-кімнатна
Дегтярівська вул., 17 К1
Шулявська – 20 хв.
$175 000
/ $1 923 за м²
Кухня 30 м²
3 поверх із 24
Тип стін: монолітний залізобетон
3-кімнатна, 91 м²
Без % пропонується квартира ЖК Креатор Сіті,Дегтярівська,17.ЖК бінес-класу з дуже гар
Симона Петлюри вул., 8
Університет – 12 хв.
$128 000
/ $2 327 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 6 м²
3 поверх із 4
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 55 м²
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Піша доступність до МЕТРО! Розглядаємо БЕЗГОТІВКОВИЙ розраху
Миколи Пимоненка вул., 19
Лук'янівська – 17 хв.
$96 500
/ $1 892 за м²
Житлова 16 м²
Кухня 20 м²
19 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 51 м²
БЕЗ КОМІСІЇ. Продається простора однокімнатна квартира площею 50,3 м у сучасному ЖК G
Бакинська вул., 37Г
Дорогожичі – 19 хв.
$118 000
/ $1 311 за м²
Житлова 47 м²
Кухня 14 м²
10 поверх із 16
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 90 м²
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Розглядаємо БЕЗГОТІВКОВИЙ розрахунок! Продається простора 3-
Іринінська вул., 5/24
Золоті ворота – 8 хв.
$2 500 000
/ $4 545 за м²
Житлова 346 м²
Кухня 21 м²
12 поверх із 12
Тип стін: керамічна цегла
4-кімнатна, 550 м²
Кирп. спец.. Элитный дом. Видовая, 4 с/у, лифт в квартиру, 1 квартира на этаже, парко
Татарська вул., 18Б
Лук'янівська – 10 хв.
$55 276
/ $849 за м²
1 поверх із 5
Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 65.1 м²
500м до Метро метро Лук'янівська Площа кожної кімнати, м.кв. кімната - 12,4 кв.м. кім
Олени Теліги вул.
Дорогожичі – 27 хв.
$86 000
/ $1 911 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 7 м²
2 поверх із 5
2-кімнатна, 45 м²
2-кімнатна квартира біля метро Дорогожичі — заходь і живи. Поверх: 2 / 5 Площа: заг
Академіка Ромоданова вул.
Лук'янівська – 26 хв.
$46 000
/ $1 000 за м²
Житлова 28 м²
Кухня 6 м²
5 поверх із 5
2-кімнатна, 46 м²
Продам 2 ку в Шевченківському районі. 40500 Квартира в жилому стані. Кімнати суміж
Сім`Ї Хохлових вул., вул.12
Дорогожичі – 27 хв.
$160 000
/ $2 162 за м²
Житлова 47 м²
Кухня 22 м²
6 поверх із 8
2-кімнатна, 74 м²
Гарета Джонса вул. (Сім'ї Хохлових) 12, ЖК Unit Home. Квартира 6/8пов. 74/47/22 з
Loading map...
1
. . .
4
5
6
7
Продаж квартир в Україні
Продаж квартир в Києві
Продаж квартир у Києві, Шевченківський район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера