Подати оголошення

Публічне звернення інвесторів та власників Комплексу апартаментів у Пущі Водиці

Апарт-комплекс в Пуще-Водице
Апарт-комплекс в Пуще-Водице
Публічне звернення інвесторів та власників
Комплексу апартаментів у Пущі Водиці
Ми, група інвесторів та власників Комплексу апартаментів у Пущі Водиці за адресою м. Київ, вул. Квітки Цісик 32, публічно звертаємось до всіх зацікавлених сторін у зв’язку з неналежним виконанням зобов’язань компанії ПрАТ «ХК «Київміськбуд».

Відповідно до повідомлення ПрАТ «ХК «Київміськбуд» від 14.07.2022р. https://kmb.ua/ru/news/apart-kompleks-v-pushhe-vodice-otkryt-k-zaseleniyu/  про початок заселення з 18.07.2022р. до Комплексу апартаментів у Пущі Водиці та початок роботи Управителя ТОВ «ЖК Сервіс Груп» інформуємо про перелік проблемних питань на Об’єкті, що унеможливлюють користування нами апартаментами:

Фото стану фасадів та даху секції №3 у Комплексі апартаментів у Пущі Водиці
  1. В результаті військових дій було значне пошкодження несучих залізобетонних конструкцій, зовнішніх елементів утеплювального та декоративного шару, віконних рам та скління в секціях №№1, 4, 5, а також нещодавно виявлене інвесторами пошкодження секції № 3 (дахового перекриття, вентиляційних каналів, дахової надбудови) з постійним затіканням вологи після опадів та в зв’язку з цим пошкодження (вологість, пліснява, відшарування будівельних матеріалів) в загально будинкових приміщеннях на всіх поверхах секції №3. Представники  ПрАТ «ХК «Київміськбуд» раніше не помітили та не фіксували у відповідному Акті вказані пошкодження секції №3, проте дані пошкодження є критичними з часом щодо збереження секції для подальшої експлуатації.
     
  2. Тільки 04.08.2022р., тобто майже через 3-4 місяці, були представники Оболонської РДА у складі комісії щодо фіксування пошкодження будинку. З їх коментарів, вони не знають механізмів допомоги та фінансування постраждалим власникам житла та навіть не можуть зорієнтувати щодо подальших дій з боку держави. 
     
  3. Великим неприємним фактом для всіх інвесторів та власників Будинку було дізнатися, що офіційно задекларований ПрАТ «ХК «Київміськбуд» початок заселення до Комплексу апартаментів у Пущі Водиці та початок роботи Управителя ТОВ «ЖК Сервіс Груп» є тільки черговим популізмом та бюрократичною нікчемною процедурою. Адже ПрАТ «ХК «Київміськбуд» не надає документального підтвердження підписаного Акту про передачу Будинку Управителю, а Управитель не підтверджує офіційне і повне прийняття Будинку в управління. А все через те, що ПрАТ «ХК «Київміськбуд» не виконав Технічних умов щодо підключення до Будинку загальноміських електромереж компанії оператора ДТЕК Київські електромережі (тобто повна відсутність електропостачання у Будинку). Така ж ситуація й повна відсутність підключення міських мереж до Об’єкту відповідно до Технічних умов водопостачання та водовідведення, відсутність інформації щодо готовності дахової газової котельні в секції 1 до початку опалювального сезону та наявності договорів на газопостачання. 
     
  4. Відсутність охорони об’єкту та ризик розкрадання або пошкодження матеріальних цінностей, технологічного обладнання тощо. Представники охорони будівельної підрядної організації залишили Об’єкт до початку введення військового стану. Станом на даний час охорона Об’єкту не вирішена з боку Управителя ТОВ «ЖК Сервіс Груп», а саме Управитель забезпечує утримання та збереження спільного майна будинку.  
Фото підвалу секції №3 та однієї з квартир у Комплексі апартаментів у Пущі Водиці

Президентом ПрАТ «ХК «Київміськбуд» Кушніром І.М. було оголошено про підготовку нових проектів будівництва загалом на 500 тисяч квадратних метрів https://kmb.ua/ru/news/іgor-kushnіr-u-kiїvmіskbudu-pіdgotovleno-novih-proektіv-na-500-tis-kv-m/ , але у Компанії не має достатніх зусиль закінчити навіть проекти на максимальній стадії готовності будівництва та дійсно, а не на папері ввести їх в експлуатацію та передати Інвесторам.

Багато хто з нас наразі перебуває в скрутних побутових та матеріальних умовах і житло, що побудовано і декларативно введене в експлуатацію було надією до нового життя. Тому досить цинічним та глузливим для Інвесторів є оголошення ПрАТ «ХК «Київміськбуд» початок заселення. Але куди? Керівництво та відповідальні особи Компанії навіть не перевірило реальний стан будинку!

Розуміємо складність вирішення питань під час військового стану, проте вбачаємо за необхідне більшу узгодженість дій між ПрАТ «ХК «Київміськбуд» та керівництвом Оболонською Районною Державною Адміністрацією та Київською Міською Державною Адміністрацією, а не бажання самоусунутися від проблемних питань громади.  

Вважаємо, що проблеми, підняті нами у цьому зверненні є критично важливими не тільки для інвесторів Комплексу апартаментів у Пущі Водиці, а загалом для всіх інвесторів ПрАТ «ХК «Київміськбуд» з огляду на публічну позицію компанії декларувати та не виконувати зобов’язання щодо інвестиційних Договорів в поточний нелегкий для всіх, проте дуже відповідальний час!

Група інвесторів та власників Комплексу апартаментів у Пущі Водиці за адресою м. Київ, вул. Квітки Цісик 32
 

Оцініть статтю
0 голосів

Читайте також

Демонтаж металоконструкцій у Києві та області

Демонтаж металоконструкцій у Києві та області

Переїзд у нову квартиру: найнеобхідніші меблі та предмети інтер'єру

Переїзд у нову квартиру: найнеобхідніші меблі та предмети інтер'єру

1
Як продати квартиру без посередників за 48 годин?

Як продати квартиру без посередників за 48 годин?

Поділіться вашою думкою

Коментарі відвідувачів

1 комментар
Romanzzzz• 

"Цветы Цисык" - таке враження що писали дуже безграмотні люди

0+0
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше