ЖК О2 Residence зводять у Дарницькому районі Києва, в 15-ти хвилинах їзди на автомобілі від станції метро «Бориспільська», на ділянці лісового масиву між Бориспільським шосе та вулицею Лісовою.
Жилой комплекс Crystal Park Tower возводят в Шевченковском районе Киева, в 9-ти минутах ходьбы от станции метро «Шулявская», по адресу: пр-т Победы, 42а.
Жилой комплекс «7’Я» возводят в селе Счастливое Бориспольского района Киевской области, в 10-ти минутах езды на автомобиле от станции столичного метро «Бориспольская», по адресу: ул. Леси Украинки, 2а.
Жилой комплекс «Центральный» возводят в пгт Великодолинское Овидиопольского района Одесской области, в 37-ми минутах езды на автомобиле от центра Одессы, по адресу: ул. Центральная, 89.
ЖК ATRIA CITY. TEREMKY реализуют в 2,5 км от станции столичного метрополитена «Теремки», по Одесскому шоссе, 6, которое находится в пгт Чабаны Киево-Святошинского района Киевской области.
ЖК «Современный квартал» возводят в Соломенском районе Киева, по адресу: пр-т Любомира Гузара, 9б, в 10-ти минутах езды на автомобиле от станции метро «Политехнический институт».
ЖК «Празький квартал 2» зводять у селі Петропавлівська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області, у 10-ти хвилинах їзди на автомобілі від станції столичного метро «Житомирська», за адресою: вул. Садова, 51в.
FRANKLIN Concept House з’явиться на перетині історичного центру та ділової частини Києва, за адресою вул. Олеся Гончара, 69, в 5-ти хвилинах їзди на автомобілі від станції метро «Університет».
Комплекс апартаментів KANDINSKY Odessa Residence зводять в Одесі, за адресою: Французький бульвар, 63/65, що у Приморському районі міста, за 20 хвилин їзди на автомобілі від Соборної площі.
ЖК «Кришталеві джерела» зводять на вулиці Метрологічній, що у столичному Голосіївському районі, в 6-ти хвилинах їзди на автомобілі від станції метро «Теремки».
ЖК Dibrova Park з’явиться на вулиці Північно-Сирецькій Подільського району Києва, що на Виноградарі. Від найближчої станції метро «Нивки» 7 хвилин їзди на автомобілі.
ЖК «Новый Автограф» возводят в столичном Днепровском районе, на улицей Генерала Жмаченко, 26, в 5-7-ми минутах езды на автомобиле от станций метро «Дарница» и «Черниговская».
ЖК «Паркове місто» реалізують у Подільському районі Києва, на вулиці Вишгородській, 45, в 15-ти хвилинах їзди на автомобілі від станцій метро «Оболонь» і «Мінська».
ЖК Millennium State зводять у 25-ти хвилинах їзди на автомобілі від станції столичного метро «Академмістечко», у місті Буча, за адресою: вул. Івана Кожедуба, 3.
Экокомплекс Park Lake City возводят в Подгорцах Обуховского района Киевской области, в 20-ти минутах езды на автомобиле от станции столичного метро «Выдубичи».