Нова рейдерська схема: захоплюють багатоквартирні будинки разом з мешканцями
Депутат Київради Денис Костржевський застосовує нову для Києва рейдерську схему, яка передбачає захоплення багатоквартирних будинків разом з мешканцями. Для її реалізації використовуються спеціально створені для цього ОСББ. Обкатку схема проходить на другому будинку житлового комплексу «Голосієво», що був побудований будівельною компанією «Міськжитлобуд».