Подать объявление

Скільки коштує оренда квартир у Харкові

Скільки коштує оренда квартир у Харкові
Мінімальна вартість оренди квартири в Харкові складає 2500 грн на околиці міста.

Як розповіли порталу Domik.ua спеціаліст агенції нерухомості Харкова , ціни на оренду квартир в місті за останні кілька місяців підвищилися. Причиною цього керівник відділу оренди АН «Веста-Реал » Інна Коржилова-Стеценко вважає здорожчання комунальних послуг.

Читайте також: Тарифи на електроенергію в Харкові

Найбільшим попитом на ринку довгострокової оренди Харкова користуються одно- та двокімнатні квартири, розташовані поблизу станцій метрополітену.

Вимоги до орендованого житла залежать від класу та вартості квартири. Так, квартиронаймачі бюджетного житла звертають увагу на наявність меблів та техніки першої необхідності — дивану, холодильника, пральної машини. До квартир комфорт-класу орендарі пред'являють більш широкий перелік вимог: наявність усієї необхідної для комфортного проживання побутової техніки, ванна (а не душова кабіна), місце для паркування авто.

Читайте також: Вторинний ринок житла Харкова: неочікувана динаміка

«Винайняти квартиру в Харкові можна від 2500 грн на околиці міста, але слід враховувати, що таке житло в більшості випадків буде в поганому стані та без необхідних для проживання меблів і техніки», - зазначила ріелтор. За її словами, оренда аналогічної однокімнатної квартири економ-класу з пральною машиною буде коштувати від 3500 грн. Цікаво, що в Ужгороді орендувати однокімнатну бюджетну квартиру на околиці міста також можна від 2500 грн на місяць .

Вартість оренди однокімнатних квартир комфорт-класу в Харкові стартує від 4000 грн на околиці міста та від 5000-5500 грн у прицентральних районах та центрі міста.

Ціни на оренду однокімнатного житла бізнес-класу стартують від 10000 грн у прицентральних районах та від 15000 грн у центрі міста.

Дізнатися більше про вартість оренди одно-, дво- та трикімнатних квартир у Харкові можна за посиланням .

Оцените статью
0 голосов

Читайте также

Как мы строим «Новую Англию» в течение года войны

Как мы строим «Новую Англию» в течение года войны

Весенние скидки в «Новой Англии» -19% на квартиры в доме «Престон»

Весенние скидки в «Новой Англии» -19% на квартиры в доме «Престон»

Зачем нужен дизайн интерьера?

Зачем нужен дизайн интерьера?

2
Поделитесь вашим мнением
0 комментариев
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее