Подати оголошення

Продаж квартир в Хмельницькому

Знайдено: 164
Лісогриневецька вул.
Лісогриневецька вул.
Дендропарк – 27 хв. 
$⁠34 000 / $⁠736 за м²
  • Житлова 20 м²
  • Кухня 10 м²
  • 10 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 46.2 м²
Продаж 1к квартири 46.2 кв. м на вул. Лісогринівецька 34, Хмельницький 🤩34 000 $ за
Староміська вул.
Староміська вул.
Центральний продуктовий ринок – 7 хв. 
$⁠89 999 / $⁠1 259 за м²
  • Житлова 55 м²
  • Кухня 16 м²
  • 11 поверх із 11
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 71.5 м²
Продаж 2к квартири 71.5 кв. м на вул. Староміська 52Б, Хмельницький 🤩89 999 $ за об'
Львівське шосе
Львівське шосе
Хмельницький гуртовий базар – 19 хв. 
$⁠40 000 / $⁠777 за м²
  • Житлова 38 м²
  • Кухня 10 м²
  • 10 поверх із 11
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 51.5 м²
Продаж 1к квартири 51.5 кв. м на шосе Львівське 53, Хмельницький 🤩40 000 $ за об'єкт
Староміська вул.
Староміська вул.
Центральний продуктовий ринок – 7 хв. 
$⁠109 000 / $⁠2 096 за м²
  • Житлова 38 м²
  • Кухня 15 м²
  • 4 поверх із 14
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 52 м²
Продаж 1к квартири 52 кв. м на вул. Староміська 1/1, Хмельницький 🤩109 000 $ за об'є
Озерна вул.
Озерна вул.
Дендропарк – 20 хв. 
$⁠45 950 / $⁠675 за м²
  • Житлова 36 м²
  • Кухня 16 м²
  • 5 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 68.1 м²
Продаж 2к квартири 68.12 кв. м на вул. Озерна 14, Хмельницький 🤩45 950 $ за об'єкт
Курчатова вул.
Курчатова вул.
Залізнична станція "Гречани" – 7 хв. 
$⁠27 000 / $⁠714 за м²
  • Житлова 18 м²
  • Кухня 10 м²
  • 5 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 37.8 м²
Продаж 1к квартири 37.8 кв. м на вул. Романа Шухевича, Хмельницький 🤩27 000 $ за об'
Кармелюка вул.
Кармелюка вул.
Дендропарк – 21 хв. 
$⁠53 500 / $⁠1 286 за м²
  • Житлова 28 м²
  • Кухня 10 м²
  • 5 поверх із 12
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 41.6 м²
Продаж 1к квартири 41.6 кв. м на вул. Кармелюка, Хмельницький 🤩53 500 $ за об'єкт 📲
Гетьманська вул.
Гетьманська вул.
Дендропарк – 11 хв. 
$⁠79 000 / $⁠1 215 за м²
  • Житлова 38 м²
  • Кухня 15 м²
  • 4 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 65 м²
Продаж 2к квартири 65 кв. м на вул. Гетьманська 1, Хмельницький 🤩79 000 $ за об'єкт
Лісогриневецька вул.
Лісогриневецька вул.
Дендропарк – 27 хв. 
$⁠50 000 / $⁠619 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 15 м²
  • 10 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 80.8 м²
Продаж 2к квартири 80.8 кв. м на вул. Лісогринівецька 34Б, Хмельницький 🤩50 000 $ за
Чорновола вул.
Чорновола вул.
Ближнє Раково
$⁠31 500 / $⁠485 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 15 м²
  • 7 поверх із 9
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 65 м²
Продаж 2к квартири 65 кв. м на вул. Чорновола, Хмельницький 🤩31 500 $ за об'єкт 📲 0
Зарічанська вул.
Зарічанська вул.
Парк Заріччя – 2 хв. 
$⁠66 500 / $⁠1 188 за м²
  • Житлова 35 м²
  • Кухня 15 м²
  • 4 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 56 м²
Продаж 2к квартири 56 кв. м на вул. Зарічанська 52, Хмельницький 🤩66 500 $ за об'єкт
Маршала Красовського вул.
Маршала Красовського вул.
Сад Григорія Сковороди – 10 хв. 
$⁠36 000 / $⁠537 за м²
  • Житлова 38 м²
  • Кухня 15 м²
  • 5 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 67 м²
Продаж 2к квартири 67 кв. м на пров. Гетьмана Мазепи 67, Хмельницький 🤩36 000 $ за о
Лісогриневецька вул.
Лісогриневецька вул.
Дендропарк – 27 хв. 
$⁠62 000 / $⁠1 328 за м²
  • Житлова 20 м²
  • Кухня 10 м²
  • 9 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 46.7 м²
Продаж 1к квартири 46.7 кв. м на вул. Лісогринівецька 34, Хмельницький 🤩62 000 $ за
Зарічанська вул.
Зарічанська вул.
Парк Заріччя – 2 хв. 
$⁠39 900 / $⁠993 за м²
  • Житлова 28 м²
  • Кухня 10 м²
  • 5 поверх із 9
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 40.2 м²
Продаж 1к квартири 40.2 кв. м на вул. Зарічанська, Хмельницький 🤩39 900 $ за об'єкт
Старокостянтинівське шосе
Старокостянтинівське шосе
Дендропарк – 6 хв. 
$⁠64 000 / $⁠674 за м²
  • Житлова 55 м²
  • Кухня 15 м²
  • 2 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 95 м²
Продаж 3к квартири 95 кв. м на шосе Старокостянтинівське, Хмельницький 🤩64 000 $ за
Нижня Берегова вул.
Нижня Берегова вул.
Парк ім. Михайла Чекмана – 13 хв. 
$⁠60 000 / $⁠1 579 за м²
  • Житлова 20 м²
  • Кухня 13 м²
  • 1 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 38 м²
Продаж 1к квартири 38 кв. м на вул. Нижня Берегова 2/2Д, Хмельницький 🤩60 000 $ за о
Інститутська вул.
Інститутська вул.
Ботанічний сад ХНУ – 2 хв. 
$⁠78 000 / $⁠1 083 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 16 м²
  • 3 поверх із 9
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 72 м²
Продаж 2к квартири 72 кв. м на вул. Інститутська 15/1, Хмельницький 🤩78 000 $ за об'
Свободи вул.
Свободи вул.
Сквер Скорботи – 11 хв. 
$⁠84 000 / $⁠542 за м²
  • Житлова 88 м²
  • Кухня 20 м²
  • 3 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
5+ кімнат, 155 м²
Продаж 6к квартири 155 кв. м на вул. Свободи, Хмельницький 🤩84 000 $ за об'єкт 📲 09
Озерна вул.
Озерна вул.
Дендропарк – 20 хв. 
$⁠40 200 / $⁠670 за м²
  • Житлова 35 м²
  • Кухня 15 м²
  • 6 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 60 м²
Продаж 2к квартири 60 кв. м на вул. Озерна 4А, Хмельницький 🤩40 200 $ за об'єкт 📲 0
Купріна вул.
Купріна вул.
Ринок "Дубово" – 7 хв. 
$⁠77 000 / $⁠1 069 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 15 м²
  • 2 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 72 м²
Продаж 2к квартири 72 кв. м на вул. Симона Петлюри, Хмельницький 🤩77 000 $ за об'єкт
Північна вул.
Північна вул.
Залізнична станція "Гречани" – 23 хв. 
$⁠70 800 / $⁠888 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 17 м²
  • 9 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 79.7 м²
Продаж 2к квартири 79.7 кв. м на вул. Північна 115, Хмельницький 🤩70 800 $ за об'єкт
Тернопільська вул.
Тернопільська вул.
Ботанічний сад ХНУ – 17 хв. 
$⁠32 000 / $⁠557 за м²
  • Житлова 38 м²
  • Кухня 12 м²
  • 10 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 57.4 м²
Продаж 1к квартири 57.4 кв. м на вул. Тернопільська 34А, Хмельницький 🤩32 000 $ за о
Миру просп.
Миру просп.
Парк Заріччя – 10 хв. 
$⁠40 600 / $⁠883 за м²
  • Житлова 28 м²
  • Кухня 10 м²
  • 6 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 46 м²
Продаж 1к квартири 46 кв. м на просп. Миру 96, Хмельницький 🤩40 600 $ за об'єкт 📲 0
Січових Стрільців вул.
Січових Стрільців вул.
Дендропарк – 18 хв. 
$⁠50 000 / $⁠906 за м²
  • Житлова 38 м²
  • Кухня 10 м²
  • 1 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 55.2 м²
Продаж 1к квартири 55.2 кв. м на вул. Січових Стрільців, Хмельницький 🤩50 000 $ за о
Йосипа Лапушкіна пров.
Йосипа Лапушкіна пров.
Центральний продуктовий ринок – 11 хв. 
$⁠95 800 / $⁠1 000 за м²
  • Житлова 67 м²
  • Кухня 17 м²
  • 2 поверх із 4
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 95.8 м²
Продаж 2к квартири 95.8 кв. м на пров. Лапушкіна Йосипа 12, Хмельницький 🤩95 800 $ з
Проскурівського Підпілля вул.
Проскурівського Підпілля вул.
Парк ім. Михайла Чекмана – 3 хв. 
$⁠36 500 / $⁠873 за м²
  • Житлова 20 м²
  • Кухня 10 м²
  • 7 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 41.8 м²
Продаж 1к квартири 41.8 кв. м на вул. Проскурівського Підпілля, Хмельницький 🤩36 500
Степана Бандери вул.
Степана Бандери вул.
Парк Заріччя – 15 хв. 
$⁠72 000 / $⁠886 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 15 м²
  • 3 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 81.3 м²
Продаж 3к квартири 81.35 кв. м на вул. Степана Бандери, Хмельницький 🤩72 000 $ за об
Кармелюка вул.
Кармелюка вул.
Дачне селище "Олешкінське"
$⁠52 000 / $⁠650 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 15 м²
  • 6 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 80 м²
Продаж 2к квартири 80 кв. м на вул. Кармелюка 3/2, Хмельницький 🤩52 000 $ за об'єкт
Вінницьке шосе
Вінницьке шосе
Лезневе
$⁠56 000 / $⁠831 за м²
  • Житлова 38 м²
  • Кухня 10 м²
  • 7 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 67.4 м²
Продаж 2к квартири 67.4 кв. м на вул. Вінницька 1/3А, Хмельницький 🤩56 000 $ за об'є
Старокостянтинівське шосе
Старокостянтинівське шосе
Дендропарк – 6 хв. 
$⁠56 000 / $⁠676 за м²
  • Житлова 55 м²
  • Кухня 20 м²
  • 7 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 82.9 м²
Продаж 2к квартири 82.9 кв. м на шосе Старокостянтинівське 20/3Б, Хмельницький 🤩56 0
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше
+34624407828xxxx
Loading map...
134. . .6
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Детальніше
+34624407828xxxx