Оренда
Продаж
Новобудови
Новини
Форум
Подати оголошення
Продаж квартир у Києві, Шевченківський район
Знайдено:
188
Повнота оголошення
Коперника вул., 3
Лук'янівська – 6 хв.
$399 000
/ $3 192 за м²
Житлова 76 м²
Кухня 18 м²
2 поверх із 24
Тип стін: керамічний блок
3-кімнатна, 125 м²
Эксклюзивная 3-х комнатная квартира с дизайнерским ремонтом центр Лукьяновка Шевченко
Академіка Туполєва вул.
Нивки – 26 хв.
$60 389
/ $1 307 за м²
Житлова 29.9 м²
Кухня 7.9 м²
4 поверх із 5
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 46.2 м²
Продається 2-х кімнатна квартира, Київ, Нивки, по вулиці Академіка Туполева 18, четве
Олександрівська вул., 1
Нивки – 4 хв.
$160 000
/ $2 000 за м²
Житлова 39 м²
Кухня 15 м²
4 поверх із 14
Тип стін: газоблок
2-кімнатна, 80 м²
Олександрівська 1 ( Нивська 4-Г ), ЖК Gloria Park, Сучасна квартира біля метро Нивки,
Миколи Пимоненка вул., 12
Лук'янівська – 18 хв.
$63 000
/ $1 400 за м²
Житлова 16 м²
Кухня 8 м²
7 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 45 м²
№ 260074 Від ТМ DEVISTONE ексклюзивна пропозиція до вашої уваги, двокімнатну квартиру
Юрія Іллєнко вул., 51б
Дорогожичі – 24 хв.
$135 000
/ $2 700 за м²
Житлова 21 м²
Кухня 13 м²
13 поверх із 24
Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 50 м²
Продам 1 комнатную квартиру 50м 13\25эт. по ул.Мельникова 51б. ЖК Лукьяновский. Комн
Олеся Гончара вул., 90/92
Вокзальна – 16 хв.
$180 000
/ $2 368 за м²
Житлова 42 м²
Кухня 9 м²
3 поверх із 4
Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 76 м²
Продаж 3-икімнатної квартири, вул. Олеся Гончара, 90/92, Центр, Шевченківський район.
Дегтярівська вул., 35/9
Шулявська – 12 хв.
$37 000
/ $1 705 за м²
Житлова 12.5 м²
Кухня 4 м²
2 поверх із 9
Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 21.7 м²
Продаж 1-кімнатної квартири Київ, вул. Дегтярівська, 35/9 Пропонується до продажу ком
Перемоги просп., 60
Шулявська – 18 хв.
$79 999
/ $1 333 за м²
Житлова 35 м²
Кухня 10 м²
3 поверх із 8
Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 60 м²
Метро Шулявская Без Комиссии! Рем. Меб. Тех. 2ком. 60 кв.м. --79 999$ *Шевченковский
Івана Франка вул., 20Б
Золоті ворота – 9 хв.
$285 000
/ $2 794 за м²
Житлова 60 м²
Кухня 15 м²
3 поверх із 6
Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 102 м²
И. Франко 20Б. Достойная квартира 3/7эт, 102/60/15 в дореволюционном доме. Классиче
Януша Корчака вул., 25
Берестейська – 16 хв.
$157 500
/ $1 921 за м²
14 поверх із 14
Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 82 м²
Продаж 3-кімнатної квартири з власною терасою | вул. Януша Корчака, 25 | 82 м² | 14 п
Пр-т Берестеський 20
Політехнічний інститут – 5 хв.
$65 000
/ $1 444 за м²
Житлова 34 м²
Кухня 7 м²
4 поверх із 9
2-кімнатна, 45 м²
Продам 2 кімнатну квартиру на Берестеському проспекті 20, 4/9 поверхового , цегляного
Ольжича вул., 17А
Дорогожичі – 9 хв.
$50 000
/ $926 за м²
Житлова 37 м²
Кухня 6 м²
5 поверх із 5
Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 54 м²
Продаж три- кімнатної квартири. Вул. Ольжича 17-А. Метро “Дорогожичі”. Стан квартири
Полтавська вул., 10
Лук'янівська – 13 хв.
$270 000
/ $2 455 за м²
Житлова 59 м²
Кухня 20 м²
4 поверх із 12
Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 110 м²
Квартира з якісним дизайнерським ремонтом, меблями, сучасною технікою. Продаж 2х кім
Отто Шмідта вул., 10Ж
Лук'янівська – 22 хв.
$500 000
/ $2 778 за м²
Житлова 80 м²
Кухня 23 м²
5 поверх із 5
Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 180 м²
Продається 3-кімнатна видова квартира з террасою в ЖК «Татарський». Поверх: 5/5 Пл
Полтавська вул., 10
Лук'янівська – 13 хв.
$310 000
/ $2 818 за м²
Житлова 59 м²
Кухня 20 м²
12 поверх із 12
Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 110 м²
Світла квартира з якісним дизайнерським ремонтом, меблями, сучасною технікою. Гарна л
Тараса Шевченка бул., 38
Університет – 10 хв.
$158 000
/ $2 431 за м²
Житлова 40 м²
Кухня 9 м²
2 поверх із 9
Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 65 м²
Продам власну квартиру без комісії у відомчому будинку Укрзалізниці у самому центрі К
Костьольна вул., 8
Майдан Незалежності – 4 хв.
$284 472
/ $2 572 за м²
Житлова 52 м²
Кухня 5.4 м²
3 поверх із 6
Тип стін: керамічна цегла
4-кімнатна, 110.6 м²
Продається 4 – ох кімнатна квартира загальною площею 110,6 м2. Квартира розташована з
Пушкінська вул., 31Б
Площа Льва Толстого – 6 хв.
$130 000
/ $3 421 за м²
Житлова 20 м²
Кухня 7 м²
3 поверх із 4
Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 38 м²
ЛЮБИШЬ ИСТОРИЮ? Вам сюда! ул. Евгения Чикаленко (бывшая Пушкинская), 31Б Престижны
Перемоги просп., 42А
Шулявська – 10 хв.
$175 000
/ $2 134 за м²
Житлова 45 м²
Кухня 29 м²
7 поверх із 23
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 82 м²
Продається квартира в ЖК Crystal Park Tower. Бізнес-клас! Панорамні вікна, стильний
Миколи Пимоненка вул., 19
Лук'янівська – 17 хв.
$215 000
/ $3 536 за м²
Житлова 23 м²
Кухня 26 м²
7 поверх із 26
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 60.8 м²
Пропонується стильна квартира у ЖК бізнес-класу Greenville Park Престижний Шевченків
Олеся Бабія вул., Телиги, 25
Дорогожичі – 4 хв.
$110 000
/ $1 571 за м²
Житлова 50 м²
Кухня 15 м²
6 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 70 м²
Є ГЕНЕРАТОР !!! Видова на парк, дві станції і "Золоті Ворота", чи ТРЦ Гулівер. Кварт
Михайлівська вул., 24В
Майдан Незалежності – 7 хв.
$285 000
/ $3 167 за м²
Житлова 56 м²
Кухня 10 м²
4 поверх із 6
Тип стін: силікатна цегла
3-кімнатна, 90 м²
40143 Продаж 3-кімнатної квартири 90кв.м. по вул. Михайлівська 24в. ЦЕНТР. Площа :
Кирило-Мефодіївська вул., 2
Політехнічний інститут – 11 хв.
$260 000
/ $2 574 за м²
Житлова 66 м²
Кухня 10.8 м²
7 поверх із 18
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 101 м²
Продаж 3-кімнатної квартири в ЖК бізнес-класу Старокиївський Без комісії Пропонуєть
Митрофана Довнар-Запольського вул., 4
Лук'янівська – 14 хв.
$134 900
/ $1 435 за м²
Житлова 59.8 м²
Кухня 14.5 м²
3 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 94 м²
Продаж: 3к. сталінка біля метро КПІ автономне опалення + гараж! Площа 94кв.м., 3 кі
Золотоустівська вул., 4
Вокзальна – 16 хв.
$85 000
/ $1 308 за м²
Житлова 33 м²
Кухня 9.7 м²
9 поверх із 10
Тип стін: силікатна цегла
2-кімнатна, 65 м²
Продаж 2-кімнатної квартири по вул. Золотоустівська, 4. Квартира розташована на 9 пов
Річна вул., 4
Лук'янівська – 16 хв.
$225 000
/ $1 786 за м²
Житлова 85 м²
Кухня 15 м²
17 поверх із 24
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 126 м²
АКТУАЛЬНО! ЖК КАМЕРТОН, вул.Річкова (Річна),4. ВИДОВА двостороння 3к квартира. Будин
Річна вул., 4
Лук'янівська – 16 хв.
$208 000
/ $1 778 за м²
Житлова 65 м²
Кухня 27 м²
17 поверх із 23
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 117 м²
ЖК КАМЕРТОН, вул.Річкова (Річна), 4. Будинок бізнес рівня, розташований у Шевченківсь
Велика Житомирська вул., 4В
Поштова площа – 12 хв.
$140 000
/ $2 632 за м²
Житлова 28 м²
Кухня 9.1 м²
3 поверх із 4
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 53.2 м²
Продаж, без комісії для Покупця: 2-кімнатна квартира 53,2м2 на 3 пов./4 у дореволюцій
Нагірний пров., 15
Лук'янівська – 20 хв.
$159 000
/ $1 242 за м²
Житлова 56 м²
Кухня 18 м²
6 поверх із 11
Тип стін: силікатна цегла
3-кімнатна, 128 м²
Шевченківський р-н, Центр. Татарка. вул. Нагірна,15. Клубний цегляний будинок 2015 ро
В'ячеслава Чорновола вул., 25
Лук'янівська – 18 хв.
$260 000
/ $1 769 за м²
Житлова 84 м²
Кухня 21 м²
16 поверх із 21
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
4-кімнатна, 147 м²
У продажу квартира, яка не потребує зайвих слів її потрібно відчути. вул. Чорновола,
Loading map...
1
2
3
4
. . .
7
Продаж квартир в Україні
Продаж квартир в Києві
Продаж квартир у Києві, Шевченківський район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера