Оренда
Продаж
Новобудови
Новини
Форум
Подати оголошення
Продаж квартир у Києві, Шевченківський район
Знайдено:
188
Повнота оголошення
Січових Стрільців вул., 58/2
Лук'янівська – 26 хв.
$498 000
/ $3 483 за м²
Житлова 85 м²
Кухня 25 м²
3 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
5+ кімнат, 143 м²
Податки мінімальні!Без комісії для покупця! Пропонуємо до вашої уваги дуже атмосферну
Зоологічна вул., 4А
Політехнічний інститут – 16 хв.
$52 000
/ $1 557 за м²
Житлова 19.6 м²
Кухня 4.4 м²
5 поверх із 5
Тип стін: силікатна цегла
1-кімнатна, 33.4 м²
Пропонується 1 квартира-студія, Шевченківський район, вулиця Зоологічна 4а, загальна
Олени Теліги вул., 13/14
Дорогожичі – 6 хв.
$50 499
/ $895 за м²
Житлова 41.5 м²
Кухня 5.9 м²
5 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 56.4 м²
3к біля метро Дорогожичі за ціною 1-кімнатної! ГАЗ, цегла, БЕЗ КОМІСІЇ ЛОКАЦІЯ, ЯКА З
Танковая, 4г
Берестейська – 19 хв.
$172 000
/ $2 293 за м²
Житлова 36 м²
Кухня 28 м²
8 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 75 м²
Продаж квартири за адресою вул. Ігоря Сікорського (Танкова), 4Г, ЖК Зелений острів 2,
Михайлівський пров., 17
Майдан Незалежності – 11 хв.
$210 000
/ $2 692 за м²
Житлова 42 м²
Кухня 12 м²
2 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 78 м²
Продаж 3-кімнатної квартири, саме серце Старого Києва. Пропонуємо вашій увазі зати
Бульварно-Кудрявська вул., 15
Університет – 18 хв.
$300 000
/ $2 804 за м²
Житлова 72 м²
Кухня 12 м²
7 поверх із 12
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 107 м²
ЖК Ярославов Град - комплекс бизнес-класса, сдан, ул. Бульварно-Кудрявская/Воровского
Жилянська вул., 118
Вокзальна – 10 хв.
$150 000
/ $2 885 за м²
Житлова 35 м²
Кухня 12 м²
5 поверх із 15
Тип стін: газоблок
2-кімнатна, 52 м²
БЕЗ КОМІСІЇ 2-к квартира вул Жилянська, 118, ЖК "Елегант", 5/15, новобудова 2013 рок
Данила Щербаківського вул., 52
Нивки – 20 хв.
$60 000
/ $2 120 за м²
Житлова 11.2 м²
Кухня 5 м²
6 поверх із 20
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 28.3 м²
Пропонується до продажу 1к квартира-студія, по вул. Щербаківського, 52, ЖК "Перлина Н
Обсерваторна вул., 12А
Університет – 20 хв.
$145 000
/ $1 797 за м²
Житлова 49 м²
Кухня 10.1 м²
3 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 80.7 м²
вул. Обсерваторна 12А 80.7м2, 3/9 поверх, не кутова і дуже тепла Гарне двостороннє пл
Берестейський, 26А
Політехнічний інститут – 3 хв.
$200 000
/ $2 649 за м²
Житлова 30.2 м²
Кухня 23 м²
20 поверх із 25
Тип стін: монолітний залізобетон
2-кімнатна, 75.5 м²
Продаж 2-кімнатної КВАРТИРИ з ПАРКІНГОМ Берестейський проспект, 26-А, ЖК Smart Plaza
Лукянівська, 22
Лук'янівська – 1 хв.
$48 000
/ $1 920 за м²
Житлова 13 м²
Кухня 12 м²
2 поверх із 8
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 25 м²
Продаж 1-кімнатної квартири 24,29 м у ЖК Smart Concept, вул. Лук’янівська, 22. Без
Деревлянська вул., 2/6
Лук'янівська – 22 хв.
$100 000
/ $1 351 за м²
Житлова 42 м²
Кухня 8 м²
2 поверх із 16
Тип стін: силікатна цегла
3-кімнатна, 74 м²
Продаж 3-кімнатна квартира, 74 кв.м, Деревлянская 2/6, високий 2-й поверх у цегляному
Академіка Щусєва пров., 12а
Сирець – 16 хв.
$73 000
/ $1 872 за м²
Житлова 18 м²
Кухня 8 м²
6 поверх із 9
Тип стін: силікатна цегла
1-кімнатна, 39 м²
Продам 1-ю квартиру ул.Щусева 12-а метро Дорогожичи Стильная однокомнатная квартира
Саратовська, 53/51
Берестейська – 24 хв.
$60 000
/ $1 250 за м²
Житлова 29 м²
Кухня 8 м²
2 поверх із 5
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 48 м²
Шевченківський, Нивки вул. Саратівська,53 (бульвар Павла Вірського) на перетині з вул
Дмитрівська вул., 96-98
Лук'янівська – 13 хв.
$113 000
/ $2 404 за м²
Житлова 29 м²
Кухня 7.5 м²
2 поверх із 10
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 47 м²
ЛОКАЦІЯ це непросто вислів Це одна важлива опція при вибору житла вибору під бізнес
Білоруська вул., 17А
Лук'янівська – 11 хв.
$84 500
/ $1 300 за м²
Житлова 42 м²
Кухня 8.4 м²
2 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 65 м²
Продаж без комісії. Коли обираєте квартиру, слід обирати за критеріями, які неможлив
Ірининська, 5/24
Золоті ворота – 8 хв.
$650 000
/ $3 790 за м²
Житлова 100 м²
Кухня 25 м²
7 поверх із 12
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
4-кімнатна, 171.5 м²
Супер Локація, Золоті Ворота, Майдан Незалежності, Софіївська площа, Центр міста!!! Я
Уссурійська вул., 6
Берестейська – 12 хв.
$85 000
/ $1 214 за м²
Житлова 40 м²
Кухня 8.5 м²
4 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 70 м²
Простір, комфорт та тиша, не відмовляючись від переваг міста! Продаж 3к квартири 69 м
Бульварно-Кудрявська вул., 8А
Університет – 18 хв.
$99 900
/ $1 885 за м²
Житлова 25 м²
Кухня 20 м²
2 поверх із 4
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 53 м²
Пропонується на продаж 2к квартира, з роздільним плануванням в дореволюційному будинк
Парково-Сирецька вул., 4В
Шулявська – 20 хв.
$212 000
/ $2 494 за м²
Житлова 70 м²
Кухня 15 м²
23 поверх із 24
Тип стін: монолітний залізобетон
2-кімнатна, 85 м²
Панорамна кварира в мальовничому центрі Шевченківського району. Вільне планування, як
Академіка Туполєва вул., 20Б
Нивки
$51 000
/ $1 099 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 7.8 м²
5 поверх із 5
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 46.4 м²
Продається 2-кімн.кв.,вул.Мрії,Шевченківський р-н Ви маєте мрію? Вона розташована на
Берестейский, 78
Берестейська – 15 хв.
$107 500
/ $2 067 за м²
Житлова 20 м²
Кухня 16 м²
3 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 52 м²
Без комісії Продам квартиру з розкішним капітальним ремонтом 2021 року.Будинок Сталі
Дегтярівська вул., 17 К1, К1, К1
Політехнічний інститут – 20 хв.
$95 000
/ $1 615 за м²
16 поверх із 23
Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 58.83 м²
Продаж 2к квартири у ЖК Creator City, вул. Дегтярівська, 17 3-й будинок, ввід в експл
Костьольна вул., 8
Майдан Незалежності – 4 хв.
$253 266
/ $2 102 за м²
Житлова 68.8 м²
Кухня 9 м²
2 поверх із 6
Тип стін: керамічна цегла
5+ кімнат, 120.5 м²
Продається 5 – ти кімнатна квартира загальною площею 120,5 м2. Квартира розташована з
Івана Франка вул., 20Б
Золоті ворота – 9 хв.
$285 000
/ $2 375 за м²
Житлова 60 м²
Кухня 15 м²
3 поверх із 7
Тип стін: керамічна цегла
4-кімнатна, 120 м²
И. Франко 20Б. Достойная квартира 3/7эт, 102/60/15 в дореволюционном доме. Классиче
Авіаконструктора Ігоря Сікорського вул., 4Б
Сирець – 19 хв.
$108 000
/ $2 250 за м²
19 поверх із 25
Тип стін: залізобетонна панель
1-кімнатна, 48 м²
В продаж пропонується квартира в Шевченківському районі Києва. вул. Сікорського 4-Б
Олени Теліги вул., 25
Дорогожичі – 4 хв.
$117 000
/ $1 828 за м²
Кухня 24 м²
17 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 64 м²
є ГЕНЕРАТОР ! Супер-Видова на парк та місто !!! Будинок біля Метро, дві станції і ЗО
Академіка Туполєва вул., 17
Нивки
$50 000
/ $1 111 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 6 м²
4 поверх із 5
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 45 м²
Святошинський, м Нивки, м Сирець,Мрії 17 4/5, 45/30/6 балкон засклений, хода суміжні
Золотоустівська вул., 4
Вокзальна – 16 хв.
$87 000
/ $1 338 за м²
Житлова 33.7 м²
Кухня 9.7 м²
9 поверх із 10
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 65 м²
Продаж 2-кімнатної квартири по вул. Золотоустівська, 4. Квартира розташована на 9 п
Берестейський, 11к1
Вокзальна – 20 хв.
$170 000
/ $1 518 за м²
Житлова 70 м²
Кухня 25 м²
26 поверх із 36
Тип стін: монолітний залізобетон
3-кімнатна, 112 м²
Пропонується на продаж видова трикімнатна квартира в житловому комплексі Manhattan ci
Loading map...
1
2
3
4
. . .
7
Продаж квартир в Україні
Продаж квартир в Києві
Продаж квартир у Києві, Шевченківський район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера