Оренда
Продаж
Новобудови
Новини
Форум
Подати оголошення
Продаж квартир у Києві, Шевченківський район
Знайдено:
188
Повнота оголошення
В'ячеслава Чорновола вул., 27
Лук'янівська – 18 хв.
$265 000
/ $2 172 за м²
Житлова 44 м²
Кухня 34 м²
14 поверх із 16
Тип стін: монолітний залізобетон
3-кімнатна, 122 м²
В. Чорновола, 27, новий ЖК бізнес класу Златоустівський. Продаж стильної, сучасної
Стрілецька вул., 7/6
Золоті ворота – 9 хв.
$210 000
/ $3 889 за м²
Житлова 19 м²
Кухня 12.6 м²
3 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 54 м²
Бувають квартири, які складно описати словами. Їх потрібно відчути. Пропонується ун
Берестейский, 20
Політехнічний інститут – 10 хв.
$76 000
/ $1 583 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 7 м²
3 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 48 м²
ТОП-локація! Є відеоогляд. Квартира з сучасним ремонтом та меблями навпроти метро По
Тараса Шевченко пров., 13/21
Хрещатик – 8 хв.
$525 000
/ $1 909 за м²
Житлова 91 м²
Кухня 31 м²
4 поверх із 4
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
5+ кімнат, 275 м²
Пентхаус у центрі Києва, де простір і локація працюють на вас. 275 кв.м свободи, світ
Бакинська вул., 37А
Дорогожичі – 16 хв.
$46 000
/ $2 091 за м²
Житлова 10.2 м²
Кухня 4.3 м²
3 поверх із 9
Тип стін: силікатна цегла
1-кімнатна, 22 м²
Продам 1-кімнатну квартиру поруч з Метро Дорогожичі ( 15хвилин пішки ). Вул. Бакинськ
Ставропольська вул., 27/29
Нивки – 18 хв.
$22 000
/ $973 за м²
Житлова 12 м²
Кухня 5.1 м²
2 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 22.6 м²
Покупцю квартири 6 літрів віскаря в подарунок Смарт-квартира біля метро Нивки Киї
Салютна вул., 2
Нивки – 23 хв.
$118 500
/ $3 160 за м²
Житлова 11 м²
Кухня 14.5 м²
15 поверх із 16
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 37.5 м²
ЖК Файна Таун вул. Салютна, 2 До продажу пропонується стильна видова 1-кімнатна квар
Дегтярівська вул., 17 К1
Шулявська – 20 хв.
$90 000
/ $2 179 за м²
Житлова 16 м²
Кухня 14.5 м²
6 поверх із 24
Тип стін: монолітний залізобетон
1-кімнатна, 41.3 м²
Є місця, що надихають з першого погляду. Саме такою є ця квартира у сучасному ЖК Crea
Салютна вул., 2
Нивки – 26 хв.
$117 000
/ $3 128 за м²
Житлова 12 м²
Кухня 14.5 м²
8 поверх із 16
Тип стін: монолітний залізобетон
1-кімнатна, 37.4 м²
ЖК Файна Таун вул. Салютна, буд. 2 Заселений будинок Пропонується до продажу 1-кімна
Ярославів Вал вул., 19
Золоті ворота – 9 хв.
$350 000
/ $3 571 за м²
Житлова 37 м²
Кухня 10 м²
4 поверх із 6
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 98 м²
простора 3 кімнатна квартира в діловому центрі столиці, виконано якісний ремонт, квар
Борщагівська вул., 4
Політехнічний інститут – 15 хв.
$67 000
/ $1 136 за м²
Житлова 40 м²
Кухня 8 м²
9 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
3-кімнатна, 59 м²
Шевченківський район, КПИ, вулиця Борщагівська, N 4, розташована на 9/9 поверсі панел
Жамбіла Жабаєва вул., 22
Сирець – 20 хв.
$60 000
/ $1 395 за м²
Житлова 15 м²
Кухня 20 м²
1 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 43 м²
Свіжий Євроремонт! Дуже вигідна ціна! Пропонується до продажу 1к квартира євродвушка,
В'ячеслава Чорновола вул., 25
Лук'янівська – 18 хв.
$169 500
/ $2 230 за м²
Житлова 37 м²
Кухня 13 м²
4 поверх із 21
Тип стін: силікатна цегла
2-кімнатна, 76 м²
вул. Чорновола 25, поряд вул. Золотоустівська, Дмитрівська, Павлівська - історична мі
Шолуденка вул., 30
Лук'янівська – 8 хв.
$129 000
/ $1 925 за м²
Кухня 20 м²
5 поверх із 24
Тип стін: монолітний залізобетон
2-кімнатна, 67 м²
RR16591 Продаж 2-кімнатної квартири 67,2 м ЖК Старт, вул. Шолуденка, 30, Київ Сві
Глибочицька вул., 17
Лук'янівська – 24 хв.
$57 450
/ $1 500 за м²
Житлова 27 м²
Кухня 6 м²
2 поверх із 8
Тип стін: монолітний залізобетон
1-кімнатна, 38.3 м²
Прямая продажа готовых квартир от Застройщика в новом ЖК по ул.Глубочицкая,17. Продаю
Олеся Бабія вул., Телиги, 25
Дорогожичі – 4 хв.
$110 000
/ $1 594 за м²
Житлова 40 м²
Кухня 20 м²
3 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 69 м²
Зручний 3-й поверх! Новий будинок біля біля Метро Дорогожичі, дві станції і ЗОЛОТІ ВО
Українська вул., 6
Сирець – 13 хв.
$29 000
/ $668 за м²
Житлова 17 м²
Кухня 14 м²
17 поверх із 26
Тип стін: газоблок
1-кімнатна, 43.4 м²
Терміново продається 1-к квартира в ЖК Шевченківський Квартал, по вул. Українська 6,
Січових Стрільців вул., 58/2
Лук'янівська – 26 хв.
$500 000
/ $3 497 за м²
Житлова 85 м²
Кухня 25 м²
3 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
5+ кімнат, 143 м²
Пропонуємо до вашої уваги дуже атмосферну 5-ти кімнатну квартиру, красиву і затишну,
Дмитрівська вул., 75
Лук'янівська – 13 хв.
$349 000
/ $2 065 за м²
Житлова 103 м²
Кухня 18 м²
17 поверх із 21
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
5+ кімнат, 169 м²
RR16511 Продаж видової 5-кімнатної квартири ЖК Златоустівський вул. Дмитріївська
Нагірний пров., 16
Лук'янівська – 20 хв.
$119 999
/ $2 791 за м²
Житлова 16 м²
Кухня 18 м²
10 поверх із 25
Тип стін: газоблок
1-кімнатна, 43 м²
Продаж квартири 43м2 ЖК Хенесі Хауз Нагірна 16 Татарка без комісії Вашій увазі про
Берестейський, 42А
Шулявська – 3 хв.
$225 000
/ $2 289 за м²
Житлова 31.6 м²
Кухня 41.6 м²
9 поверх із 23
Тип стін: монолітний залізобетон
2-кімнатна, 98.3 м²
Пропонується стильна, двокімнатна квартира зі світлою кухнею-вітальнею в сучасному жи
Велика Васильківська вул., 12
Палац Спорту – 5 хв.
$160 000
/ $2 051 за м²
Житлова 41 м²
Кухня 12 м²
2 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 78 м²
Продаж 2х-кімнатної квартири в центрі Києва. вул. Велика Васильківська 12. Царський д
Ризька вул., 73-г
Сирець – 14 хв.
$199 000
/ $1 809 за м²
Житлова 55 м²
Кухня 15 м²
22 поверх із 26
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 110 м²
Продам 3-кімнатну кв-ру, дизайнерський ремонт, видову, вул. Ризька 73-г, ЖК "Сирецьки
Багговутівська вул., 25
Лук'янівська – 15 хв.
$95 000
/ $1 086 за м²
Житлова 43 м²
Кухня 18.4 м²
21 поверх із 24
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 87.5 м²
Пропонуємо Вашій увазі двокімнатну квартиру у ЖК Багговутівський. Татарка історична
Бульварно-Кудрявська вул., 15
Університет – 18 хв.
$300 000
/ $2 804 за м²
Житлова 50 м²
Кухня 11 м²
7 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 107 м²
ст.метро "Золоті Ворота",вул. Бульвар-Кудрявська 15а 1 будинок, секція 5, 7 поверх. В
Вільгельма Котарбинського вул., 24
Лук'янівська – 7 хв.
$90 000
/ $1 915 за м²
Житлова 13 м²
Кухня 20.3 м²
6 поверх із 26
Тип стін: монолітний залізобетон
1-кімнатна, 47 м²
Продаж євродвушки,вул.В.Котарбінського,ЖК Старт,без%. Початок нового життя. Ви на ст
Дегтярівська вул., 17 К1
Політехнічний інститут – 21 хв.
$140 000
/ $1 918 за м²
Житлова 34 м²
Кухня 23 м²
17 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 73 м²
Продається 2-кімнатна квартира по вул. Дегтярівська 17 (Шевченківський район). Поверх
Тропініна вул., 12
Лук'янівська – 21 хв.
$60 000
/ $2 098 за м²
Кухня 5 м²
3 поверх із 5
Тип стін: монолітний залізобетон
1-кімнатна, 28.6 м²
Продаж без комісії світлої та затишної квартири-студії 28,6 м2 у ЖК Нагірний Хаус (Na
Щусєва вул., 12
Сирець – 16 хв.
$42 500
/ $1 012 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 6 м²
1 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 42 м²
Продажа 2 ком.кв. 1/5 этажного дома,общая площадь 42 кв.м.,жилая 30 кв.м.,кухня 6 кв.
Орловський пров., 4-6
Сирець – 16 хв.
$40 000
/ $1 250 за м²
Житлова 18 м²
Кухня 7 м²
7 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 32 м²
Продажа 1 комнатной квартиры 7/9 кир.дома,общая площадь32 кв.м.,комната 18 кв.м.,кухн
Loading map...
1
. . .
3
4
5
. . .
7
Продаж квартир в Україні
Продаж квартир в Києві
Продаж квартир у Києві, Шевченківський район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера