Оренда
Продаж
Новобудови
Новини
Форум
Подати оголошення
Продаж квартир у Києві, Шевченківський район
Знайдено:
188
Повнота оголошення
Салютна вул., 8
Нивки – 26 хв.
$48 000
/ $1 043 за м²
Кухня 6 м²
5 поверх із 5
Тип стін: силікатна цегла
2-кімнатна, 46 м²
Терміново вартість знижена,розглянемо ващі пропозиції!Київ, Шевченківський р-он. Нив
Дегтярівська вул., 58
Шулявська – 20 хв.
$50 000
/ $1 129 за м²
Житлова 28.9 м²
Кухня 6 м²
3 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 44.3 м²
Продам 2-к квартиру в Киеве ул. Дегтяревская 58 3 этаж 9-ти в 20-ти минутах пешком от
Салютна вул., 2
Нивки – 26 хв.
$171 000
/ $2 192 за м²
Житлова 26.1 м²
Кухня 30 м²
4 поверх із 9
Тип стін: монолітний залізобетон
2-кімнатна, 78 м²
В продажі двокімнатна квартира в ЖК Файна Таун, вул. Салютна 2, 7 будинок Це свідоми
Кудрявський узвіз, 3А
Університет – 25 хв.
$399 000
/ $3 093 за м²
Житлова 54 м²
Кухня 24 м²
3 поверх із 12
Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 129 м²
Вашему вниманию предлагается 3-х комнатная квартира в центре Киева, Шевченковский рай
Шолуденка вул., 30
Лук'янівська – 8 хв.
$95 000
/ $2 065 за м²
12 поверх із 24
Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 46 м²
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Старт». Однокімнатна квартира після будівельників
Шолуденка вул., 30
Лук'янівська – 8 хв.
$155 000
/ $2 925 за м²
8 поверх із 10
Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 53 м²
БЕЗ % комісії Продається простора однокімнатна квартира з ремонтом в ЖК «Старт», вул
Борщагівська вул., 10А
Політехнічний інститут – 9 хв.
$89 000
/ $1 413 за м²
Житлова 41 м²
Кухня 7.3 м²
6 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
3-кімнатна, 63 м²
3-кімнатна квартира біля метро «Політехнічний інститут». Поверх: 6/9 Площа: загальн
Дегтярівська вул., 17/19
Шулявська – 20 хв.
$92 000
/ $2 190 за м²
Житлова 15.5 м²
Кухня 17 м²
18 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 42 м²
Житло майбутнього в ЖК Creator City! Квартира з ідеальним плануванням у закритому жи
Олени Теліги вул., 37в
Дорогожичі – 1 хв.
$45 000
/ $1 004 за м²
Житлова 27 м²
Кухня 6 м²
1 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 44.8 м²
Затишна оселя біля парку та метро: ідеальна двокімнатна квартира з газом! Пропонуєть
Багговутівська вул., 25
Тараса Шевченка – 23 хв.
$65 000
/ $1 383 за м²
Житлова 17 м²
Кухня 14 м²
15 поверх із 21
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 47 м²
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! !!Продаж просторої 1-кімнатної квартири у Житловому комплекс
Берестейський, 5в
Шулявська – 3 хв.
$125 000
/ $2 336 за м²
Житлова 15 м²
Кухня 22.5 м²
28 поверх із 34
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 53.5 м²
Стильні апартаменти у хмарочосі Victory V! Пропонується до продажу видова 1-кімнатна
Лукянівська, 22
Лук'янівська – 1 хв.
$65 000
/ $2 902 за м²
Житлова 18 м²
Кухня 4 м²
5 поверх із 6
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 22.4 м²
Ексклюзивна квартира-студія з панорамним видом у ЖК Smart Concept! Пропонується до п
Ігоря Турчина вул., 12В
Нивки
$54 000
/ $1 200 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 7 м²
3 поверх із 5
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 45 м²
Терміновий продаж! Затишна 2-кімнатна квартира у зеленому районі Києва Продається св
Пушкінська вул., 1-3/5
Театральна – 3 хв.
$210 000
/ $3 608 за м²
Житлова 32 м²
Кухня 9.7 м²
2 поверх із 6
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 58.2 м²
Ексклюзивна нерухомість в самому серці столиці! До продажу пропонується 2-кімнатна к
Академіка Туполєва вул., 7
Нивки
$43 000
/ $951 за м²
Житлова 28 м²
Кухня 5.8 м²
5 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 45.2 м²
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира загальною площею 45,2 м за адресою: вулиц
Щусєва вул., 12
Сирець – 16 хв.
$56 000
/ $1 029 за м²
Житлова 35 м²
Кухня 5.3 м²
3 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 54.4 м²
Затишна та комфортна квартира біля метро Дорогожичі! Пропонується до продажу світла
Лукянівська, 7
Лук'янівська – 1 хв.
$45 500
/ $1 717 за м²
Житлова 13 м²
Кухня 5.3 м²
8 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 26.5 м²
Затишна оселя з панорамним краєвидом: готова квартира біля метро Лук’янівська! Пропо
Салютна вул., 2
Нивки – 23 хв.
$197 990
/ $2 276 за м²
Житлова 27 м²
Кухня 30 м²
7 поверх із 16
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 87 м²
БЕЗ % для покупця! З ПРАВОМ ВЛАСНОСТІ! Є відеоогляд! Пропонується у продаж 2 кімнатна
Вільгельма Котарбинського вул., Котарбінського, 23
Лук'янівська – 7 хв.
$59 000
/ $827 за м²
Житлова 41 м²
Кухня 8.2 м²
11 поверх із 16
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 71.3 м²
Простір для реалізації власного дизайн-проєкту в центрі Києва! До продажу пропонуєть
Авіаконструктора Ігоря Сікорського вул., 4Д
Берестейська – 19 хв.
$196 000
/ $2 266 за м²
Житлова 54.1 м²
Кухня 10.1 м²
16 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 86.5 м²
Ваша нова історія комфорту в ЖК Зелений острів-2! Продаж без комісії за адресою: вул
Тараса Шевченка бул., 58
Університет – 3 хв.
$170 000
/ $1 889 за м²
Житлова 68 м²
Кухня 8 м²
6 поверх із 6
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
4-кімнатна, 90 м²
бул. Тараса Шевченка, 58 (м.Університет). - 4 кімнати, площа 89 м2. - Сталінка, ви
Котарбінського Вільгельма вулиця, 8
Лук'янівська – 7 хв.
$93 000
/ $1 979 за м²
Житлова 29 м²
Кухня 7 м²
4 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 47 м²
Без комісії для покупця! 0% Пропонується в продажу 2-на квартира по вул. Вільгельма К
Олександра Довженка вул., 16Б
Шулявська – 7 хв.
$71 000
/ $1 275 за м²
Житлова 29 м²
Кухня 8.4 м²
15 поверх із 16
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 55.7 м²
Світла та комфортна оселя біля метро Шулявська! Пропонується до продажу затишна 2-кі
Дмитрівська вул., 69
Лук'янівська – 18 хв.
$170 000
/ $2 024 за м²
Житлова 39 м²
Кухня 13.7 м²
3 поверх із 18
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 84 м²
Життя в історичному центрі: простора квартира в престижному ЖК Златоустівський! Проп
Академіка Туполєва вул., 15Б
Нивки
$48 500
/ $1 078 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 7 м²
2 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 45 м²
Продажа 2 комнатной квартиры 2/5 этажного дома, общая площадь 45кв.м. , жилая 30кв.м.
Лукянівський, 2А
Тараса Шевченка – 18 хв.
$590 000
/ $1 475 за м²
Житлова 153 м²
5 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 400 м²
Преміальна квартира 288+120 кв.м у клубному будинку бізнес-класу "Liberty Residence",
Академіка Туполєва вул., 5Б
Нивки
$16 000
/ $800 за м²
Житлова 18 м²
Кухня 1 м²
5 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 20 м²
Продається кімната в гуртожитку за адресою вул. Мрії, 5Б без комісії. Площа кімнати 1
Білоруська вул., 28А
Лук'янівська – 11 хв.
$40 000
/ $1 818 за м²
Житлова 15 м²
Кухня 4 м²
6 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 22 м²
Затишна оселя в серці Лук’янівки! До продажу пропонується комфортна 1-кімнатна кварт
Велика Житомирська вул., 6/11
Золоті ворота – 12 хв.
$670 000
/ $3 045 за м²
Житлова 105 м²
Кухня 65 м²
3 поверх із 4
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
4-кімнатна, 220 м²
Апартаменти для тих, хто цінує унікальність! До продажу пропонується ексклюзивна 5-к
Академіка Туполєва вул., 4
Нивки – 26 хв.
$66 000
/ $1 517 за м²
Житлова 31 м²
Кухня 6 м²
3 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 43.5 м²
Затишна 2-кімнатна квартира з ремонтом біля метро! До продажу пропонується світла та
Loading map...
1
. . .
4
5
6
7
Продаж квартир в Україні
Продаж квартир в Києві
Продаж квартир у Києві, Шевченківський район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера