Оренда
Продаж
Новобудови
Новини
Форум
Подати оголошення
Продаж квартир у Києві, Солом`янський район
Знайдено:
150
Повнота оголошення
Освіти вул., 16
Олександрівська слобідка
$117 000
/ $1 950 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 13 м²
4 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 60 м²
Продаж двокімнатної квартири з якісним ремонтом. Новий будинок який заселений вже, по
Повітрофлотський просп., 56Г
Чоколівка
$64 250
/ $1 460 за м²
Житлова 15 м²
Кухня 18 м²
12 поверх із 25
Тип стін: монолітний залізобетон
1-кімнатна, 44 м²
Продам 1 комн.квартиру по проспекту Повітряних Сил 56Г, ЖК OkLand, дом введён в экспл
Валерія Лобановського просп., 5
Олександрівська слобідка
$89 000
/ $1 219 за м²
Житлова 45 м²
Кухня 10 м²
6 поверх із 6
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 73 м²
Без комісії!!! Ліфт!Продається затишна трьохкімнатна сталинка за адресою Лобановског
Любомира Гузара просп., 14
Відрадний
$36 000
/ $1 125 за м²
Житлова 18 м²
Кухня 6 м²
5 поверх із 5
Тип стін: залізобетонна панель
1-кімнатна, 32 м²
Продам однокімнатну квартиру проспект Любомира Гузара (Комарова) 14, 5/5, 31.4м1, кім
Повітрофлотський просп., 56
Чоколівка
$138 000
/ $1 840 за м²
Житлова 34 м²
Кухня 19 м²
24 поверх із 25
Тип стін: монолітний залізобетон
2-кімнатна, 75 м²
Встановлений генератор! Ліфти працюють навіть під час відключення світла. Можливість
Повітрофлотський просп., 56Б
Чоколівка
$92 000
/ $1 353 за м²
Житлова 31 м²
Кухня 19 м²
21 поверх із 25
Тип стін: монолітний залізобетон
2-кімнатна, 68 м²
Продам 2 комн.квартиру по проспекту Повітряних Сил 56-Б, ЖК OkLand, дом введён в эксп
Вишнева вул., 6
Жуляни
$22 000
/ $1 222 за м²
Житлова 12 м²
Кухня 5 м²
1 поверх із 6
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 18 м²
Соломянський район, Жуляни, вулиця Вишнева, N 6, розташована на 1/6 поверсі цегляного
Практична вул., 2
Виставковий центр – 26 хв.
$135 000
/ $2 077 за м²
Житлова 25 м²
Кухня 28 м²
7 поверх із 7
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 65 м²
Голосіївський район. Метро Васильківська - 15хв. пішки. Вулиця Практична 2. Зати
Практична вул., 4
Виставковий центр – 25 хв.
$98 000
/ $2 579 за м²
Житлова 16 м²
Кухня 11 м²
6 поверх із 7
Тип стін: монолітний залізобетон
1-кімнатна, 38 м²
ЖК Паркленд розташований за адресою м. Київ, вул. Практична,4 Соломянський район. ЗА
Миколи Шепелєва вул., 4
Відрадний
$46 500
/ $1 163 за м²
Житлова 27 м²
Кухня 6 м²
4 поверх із 4
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 40 м²
Соломянський район, Відрадний, вулиця Шепелєва, N 4, розташована на 4/4 поверсі цегля
Любомира Гузара просп., 46Б
Відрадний
$71 200
/ $1 483 за м²
Житлова 18 м²
Кухня 12 м²
11 поверх із 16
Тип стін: монолітний залізобетон
1-кімнатна, 48 м²
Продам шикарную 1-но комн.квартиру, пр-т Любомира Гузара (быв.Комарова) 46-Б, застрой
Любомира Гузара просп., 13
Відрадний
$159 500
/ $2 221 за м²
Житлова 26 м²
Кухня 26 м²
12 поверх із 16
Тип стін: газоблок
2-кімнатна, 71.8 м²
Пропонується до продажу дизайнерська простора 2-кімнатна квартира в ЖК Сучасний кварт
Михайла Максимовича вул., 32а
Виставковий центр – 25 хв.
$149 000
/ $2 865 за м²
Житлова 19 м²
Кухня 18 м²
20 поверх із 23
Тип стін: монолітний залізобетон
1-кімнатна, 52 м²
Пропонується на продаж 1к квартира в ЖК LIKO-GRAD Perfect Town. Сучасний комплекс з в
Петра Ніщинського вул., 10
Політехнічний інститут – 22 хв.
$54 999
/ $1 203 за м²
Житлова 29 м²
Кухня 7.7 м²
3 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 45.7 м²
Продається 2-кімнатна квартира разом із цегляним гаражем у гаражному кооперативі! Рід
Кудряшова вул., 20Г
Вокзальна – 20 хв.
$152 000
/ $1 865 за м²
Житлова 39 м²
Кухня 13.5 м²
6 поверх із 25
Тип стін: монолітний залізобетон
2-кімнатна, 81.5 м²
Без комісії для покупця. Продаж двокімнатної квартири в ЖК Пори року (вул.Мокра, 20Г)
Дашавська вул., 25
Шулявська – 19 хв.
$73 000
/ $1 587 за м²
Житлова 20 м²
Кухня 12 м²
6 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 46 м²
Солом’янський район, Індустріальний міст, вулиця Дашавська, N 25, розташована на 6/9
Валерія Лобановського просп., 4Г
Олександрівська слобідка
$98 000
/ $1 463 за м²
Житлова 35 м²
Кухня 30 м²
21 поверх із 25
Тип стін: монолітний залізобетон
2-кімнатна, 67 м²
Продам 2к кв, кухня-студия, с/у совм., духовой шкаф, плита индукция, кондиционер 2 шт
Академіка Белецького вул.
Відрадний
$38 000
/ $1 226 за м²
Житлова 17 м²
Кухня 7 м²
4 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 31 м²
Відрадний вул.А.Билецкого буд.9. Продається 1-кімнатна квартира площею 31 м2, розташо
Кадецький Гай вул., 10
Олександрівська слобідка
$60 000
/ $1 439 за м²
Житлова 15.6 м²
Кухня 12.1 м²
16 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 41.7 м²
1кімн ЖК Медовий. Кадетський Гай 10. Чоколівка. Турецьке містечко. 42квм. Поверх 16 з
Патріарха Мстислава Скрипника вул., 15
Вокзальна – 15 хв.
$75 000
/ $1 082 за м²
Кухня 8.2 м²
8 поверх із 16
Тип стін: залізобетонна панель
3-кімнатна, 69.3 м²
Трикімнатна простора квартира в Соломянському районі по вул. Патріарха Мстислава Скри
Михайла Максимовича вул., 32а
Виставковий центр – 24 хв.
$105 000
/ $2 019 за м²
Житлова 19 м²
Кухня 18 м²
19 поверх із 23
Тип стін: монолітний залізобетон
1-кімнатна, 52 м²
Без комиссии.Возможен безнал по программам.Налог 1% платим.Есть генератор на лифт.15м
Миколи Голего вул., 5
Шулявська – 27 хв.
$130 000
/ $1 444 за м²
Житлова 45 м²
Кухня 14 м²
3 поверх із 18
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 90 м²
Продаж 2-кімнатної квартири. Послуги агентства сплачує власник! Пропонується затишна
Михайла Максимовича вул., 32В
Виставковий центр – 24 хв.
$130 000
/ $1 238 за м²
Житлова 52 м²
Кухня 27 м²
13 поверх із 23
Тип стін: монолітний залізобетон
3-кімнатна, 105 м²
Продам без комісії 3к квартиру в новобудові біля метро ЖК Liko Grad Perfect Town вул
Монтажників вул., 53
Солом`янка
$57 000
/ $1 326 за м²
Житлова 16 м²
Кухня 18 м²
1 поверх із 2
Тип стін: силікатна цегла
2-кімнатна, 43 м²
Соломянський район. Соломянка. Вул. Монтажників 53. 1-й поверх 2-поверхового цег
Героїв Севастополя вул., 7А
Відрадний
$49 900
/ $1 134 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 7 м²
1 поверх із 5
Тип стін: силікатна цегла
2-кімнатна, 44 м²
2 кв. у затишному місці масиву Відрадний, вул. Шалімова (Г.Севастополя) 7а, 1-й вис
Генерала Генадія Воробйова вул., 13е
Політехнічний інститут – 26 хв.
$160 000
/ $1 231 за м²
Житлова 56 м²
Кухня 64 м²
11 поверх із 25
Тип стін: монолітний залізобетон
3-кімнатна, 130 м²
Без комісії. Продаж 3к. квартири вул. Генадія Воробйова (Курская)13Е. Розглядаемо про
Вадима Гетьмана вул., 1
Шулявська – 18 хв.
$138 191
/ $2 265 за м²
Кухня 12 м²
5 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 61 м²
Хозяин продаст квартиру в современном доме у метро Шулявсккая БЕЗНАЛИЧНАЯ или НАЛИЧН
Митрополита Василя Липковського вул., Липківського, 37Б
Вокзальна – 16 хв.
$119 000
/ $1 919 за м²
Житлова 40 м²
Кухня 10 м²
22 поверх із 26
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 62 м²
Продаж сучасної квартири у ЖК Династія за адресою вул. Митрополита Василя Липківськог
Курська, 13
Політехнічний інститут – 23 хв.
$159 999
/ $1 232 за м²
Кухня 16 м²
13 поверх із 25
Тип стін: монолітний залізобетон
3-кімнатна, 129.9 м²
БЕЗ % Продаж 3 кімнатної квартири + кабінет, площею 129,9 м, де кожен метр створений
Відрадний просп., 12
Караваєви Дачі
$45 000
/ $1 020 за м²
Житлова 26.7 м²
Кухня 6.3 м²
3 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 44.1 м²
Пропонуємо до продажу двокімнатну квартиру на проспекті Відрадному 12, Соломянського
Loading map...
1
2
3
4
5
Продаж квартир в Україні
Продаж квартир в Києві
Продаж квартир у Києві, Солом`янський район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера