Оренда
Продаж
Новобудови
Новини
Форум
Подати оголошення
Продаж квартир у Києві, Солом`янський район
Знайдено:
150
Повнота оголошення
Вадима Гетьмана вул., 46А/4
Шулявська – 18 хв.
$62 000
/ $1 051 за м²
Житлова 28.9 м²
Кухня 8 м²
12 поверх із 12
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 59 м²
Вул.Гетьмана 46А,2 кiмн.квартира з роздiльним плануванням,ПОТРЕБУЄ РЕМОНТУ.Санвузол р
Вадима Гетьмана вул., 44
Шулявська – 18 хв.
$65 000
/ $1 089 за м²
Кухня 7.7 м²
1 поверх із 16
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 59.7 м²
Пропонується до продажу без % 2 кімнатна квартира за адресою вулиця Вадима Гетьмана,
Васильченка вул., 12
Чоколівка
$35 500
/ $1 224 за м²
Житлова 16 м²
Кухня 5.8 м²
2 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 29 м²
Цегляний будинок неподалік від Севастопільської площі. У квартирі незакінчений ремонт
Ввана Пулюя вул., 5А
Чоколівка
$90 000
/ $1 023 за м²
Житлова 44 м²
Кухня 9 м²
11 поверх із 16
Тип стін: монолітний залізобетон
3-кімнатна, 88 м²
Кадетський Гай (Турецьке містечко). Івана Пулюя 5-А. Квартира 11/16 пов, 88/44/9 з г
Повітрофлотський просп., 50/2
Чоколівка
$159 900
/ $2 050 за м²
Житлова 47 м²
Кухня 8 м²
2 поверх із 5
Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 78 м²
Чудова 3-кімнатна сталінка з високими стелями та авторським ремонтом. Поверх: 2/5 П
Березова вул., 41
Олександрівська слобідка
$99 000
/ $2 302 за м²
1 поверх із 4
Тип стін: газоблок
1-кімнатна, 43 м²
#ЖКПаркленд Ⓜ️ Васильківська 💰99 000 Поверх: 1 з 4 1 кімната Загальна площа: 43
Ввана Пулюя вул., 5А
Чоколівка
$94 000
/ $1 068 за м²
Житлова 44 м²
Кухня 9 м²
11 поверх із 16
Тип стін: монолітний залізобетон
3-кімнатна, 88 м²
Кадетський Гай (Турецьке містечко). Івана Пулюя 5-А. Квартира 11/16 пов, 88/44/9 з га
Вацлава Гавела бул., 36
Відрадний
$105 000
/ $1 346 за м²
Житлова 45 м²
Кухня 9 м²
8 поверх із 16
Тип стін: залізобетонна панель
3-кімнатна, 78 м²
3-кімнатна квартира з паркувальним місцем, ЖК «Отрадний». Поверх: 8/16 Площа: Загал
Повітрофлотський просп., 51
Чоколівка
$46 500
/ $1 632 за м²
Кухня 6 м²
4 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 28.5 м²
БЕЗ КОМІСІЇ. Повітрофлоцкий проспект ( Повітряних сил України). буд.51. Чудова затиш
Чоколівський бул., 22
Чоколівка
$43 500
/ $1 318 за м²
Житлова 17 м²
Кухня 8 м²
13 поверх із 14
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 33 м²
Без комісії для покупця! Держпрограми розглянемо. Продається 1к. квартира за адресою
Вадима Гетьмана вул., 46А/4
Шулявська – 18 хв.
$65 998
/ $1 245 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 8 м²
10 поверх із 12
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 53 м²
БЕЗ Комісії. Продається 2 кімн. квартира в Соломянському районі біля Індустріального
Машинобудівна вул., 41
Берестейська – 15 хв.
$43 000
/ $2 389 за м²
Житлова 6 м²
Кухня 5 м²
9 поверх із 13
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 18 м²
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Продається 1-кімнатна квартира в монолітно-каркасному будинк
Генерала Генадія Воробйова вул., 13-Е
Політехнічний інститут – 25 хв.
$122 000
/ $1 525 за м²
Житлова 50 м²
Кухня 12 м²
20 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 80 м²
БЕЗ КОМІСІЇ! !!Продаж 3 к кв в Соломянському районі міста. Три окремі кімнати, два са
Вацлава Гавела бул., 1/28
Відрадний
$190 000
/ $2 166 за м²
Житлова 48 м²
Кухня 10.9 м²
8 поверх із 17
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 87.7 м²
Стильна та сучасна квартира з дизайнерським ремонтом! Пропонується до продажу сучасн
Михайла Донця вул., 2-Б
Відрадний
$40 000
/ $870 за м²
Житлова 30.5 м²
Кухня 6 м²
1 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 46 м²
Затишна двокімнатна квартира біля парку! Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира
Митрополита Василя Липковського вул., Липківського, 9
Вокзальна – 16 хв.
$54 000
/ $1 137 за м²
Житлова 29 м²
Кухня 6.8 м²
9 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 47.5 м²
Ваша ідеальна інвестиція біля центру! Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира пл
Вацлава Гавела бул., 35/2
Відрадний
$50 000
/ $1 087 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 8 м²
6 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 46 м²
Комфортна та перспективна квартира в зеленому районі столиці! Пропонується до продаж
Уманська вул., 27
Політехнічний інститут – 19 хв.
$53 500
/ $1 672 за м²
Житлова 17 м²
Кухня 6 м²
4 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 32 м²
Продаж 1 кімнатної квартири в цегляному будинку з гарним ремонтом у Соломянському рай
Олексіївська вул., 10/12
Олександрівська слобідка
$29 500
/ $1 054 за м²
Житлова 16.7 м²
Кухня 5.6 м²
1 поверх із 4
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 28 м²
Затишна та світла квартира в тихій частині Солом’янського району! Пропонується до пр
Миколи Амосова вул., 4
Солом`янка
$155 000
/ $1 615 за м²
Житлова 48 м²
Кухня 16 м²
2 поверх із 22
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 96 м²
Соломенський р-н, вул. Амосова 4, тихий центр Києва, високий 2й поверх 22х поверховог
Миколи Шепелєва вул., 6
Відрадний
$43 000
/ $1 387 за м²
Житлова 17 м²
Кухня 6 м²
5 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 31 м²
Комфортна 1-кімнатна квартира неподалік парку Відрадний! Пропонується до продажу про
Олекси Тихого вул., 91А
Шулявська – 20 хв.
$30 000
/ $1 276 за м²
Житлова 10 м²
Кухня 5 м²
3 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 23.52 м²
Компактна квартира для життя чи оренди! Пропонується до продажу компактна та затишна
Юнацька вул., 6
Виставковий центр – 29 хв.
$173 000
/ $1 924 за м²
Житлова 49 м²
Кухня 16.5 м²
9 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 89.9 м²
Квартира мрії у безпечному та затишному ЖК ParkLand! Продається 3-кімнатна квартира
Максима Кривоноса вул., 17
Олександрівська слобідка
$80 000
/ $1 034 за м²
Житлова 38.3 м²
Кухня 14 м²
7 поверх із 14
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 77.4 м²
Простора квартира в цегляному будинку біля парку! Пропонується до продажу 2-кімнатна
Польова вул., 73
Шулявська – 28 хв.
$84 900
/ $1 733 за м²
Житлова 20 м²
Кухня 8 м²
3 поверх із 26
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 49 м²
Генератор! Продається 2-кімнатна квартира з євроремонтом. ЖК Караваєві дачі, Польова
Чоколівський бул., 11
Чоколівка
$45 000
/ $1 023 за м²
Житлова 29 м²
Кухня 7 м²
6 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 44 м²
Вашій увазі пропонується продаж двокімнатної квартири в районі Севастопольської площі
Митрополита Василя Липковського вул., Липківського, 16в
Вокзальна – 16 хв.
$199 000
/ $2 180 за м²
Житлова 57.3 м²
Кухня 9.8 м²
18 поверх із 22
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 91.3 м²
Дизайнерська резиденція з панорамним виглядом на центр ЖК Квартет! Пропонується до
Липківського Василя Митрополита вулиця, 37
Вокзальна – 27 хв.
$82 999
/ $1 025 за м²
Житлова 50 м²
Кухня 7 м²
8 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 81 м²
БЕЗ % для покупця! У продажу 3-кімнатна простора квартира біля центру за адресою вули
Гарматна вул., 28
Шулявська – 27 хв.
$75 000
/ $1 630 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 7 м²
6 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 46 м²
Терміновий продаж 2-кімнатної квартири у Солом’янському районі Києва Продається світ
Вишнева вул., 12
Жуляни
$24 500
/ $875 за м²
Житлова 15 м²
Кухня 5 м²
4 поверх із 6
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 28 м²
Компактна студія біля метро Теремки ЖК Liberty Park! Пропонується до продажу 1-кімн
Loading map...
1
2
3
4
5
Продаж квартир в Україні
Продаж квартир в Києві
Продаж квартир у Києві, Солом`янський район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера