Оренда
Продаж
Новобудови
Новини
Форум
Подати оголошення
Продаж квартир у Києві, Солом`янський район
Знайдено:
150
Повнота оголошення
Волгоградська вул., 6
Вокзальна – 29 хв.
$39 500
/ $693 за м²
Житлова 40 м²
Кухня 6.2 м²
3 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 57 м²
Перспективна квартира в зеленій зоні Соломянки! Пропонується до продажу 3-кімнатна
Чоколівський бул., 40
Чоколівка
$99 999
/ $1 582 за м²
Житлова 40 м²
Кухня 7.1 м²
1 поверх із 14
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 63.2 м²
Перспективна квартира під житло або бізнес! Пропонується до продажу простора 3-кімна
Метробудівська вул., 7
Відрадний
$61 000
/ $1 298 за м²
Житлова 29 м²
Кухня 6 м²
5 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 47 м²
Двокімнатний затишок із капітальним ремонтом та газом! Квартира знаходиться в Соломя
Індустріальний пров., 3
Шулявська – 21 хв.
$102 000
/ $1 416 за м²
Житлова 27 м²
Кухня 25 м²
3 поверх із 21
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 72.01 м²
Преміальна 2-кімнатна квартира у ЖК Genesis! До продажу пропонується простора 2-кімн
Володимира Брожка вул., 70
Васильківська – 30 хв.
$39 000
/ $1 096 за м²
Житлова 16 м²
Кухня 9 м²
12 поверх із 27
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 35.6 м²
Затишна студія з панорамним видом у ЖК Совські ставки! Пропонується до продажу сучас
Антонова Авіаконструктора вул., 9
Першотравневий
$110 000
/ $1 358 за м²
Житлова 51 м²
Кухня 9.2 м²
7 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
4-кімнатна, 81 м²
Продам 4-кімнатну квартиру в Києві. Соломянський р-н, вул. Авіаконструктора Антонова,
Вадима Гетьмана вул., 38
Шулявська – 18 хв.
$40 000
/ $2 000 за м²
Житлова 10 м²
Кухня 4 м²
8 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 20 м²
Затишна оселя зі свіжим ремонтом біля КПІ та НАУ! Пропонується до продажу компактна
Патріотів вул., 74/57
Караваєви Дачі
$220 000
/ $2 095 за м²
Житлова 72 м²
Кухня 15.4 м²
3 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 105 м²
Міський маєток на Караваєвих Дачах: автономність, італійський стиль та затишок власно
Залізнична вул., 32
Шулявська – 25 хв.
$29 900
/ $1 372 за м²
Житлова 14 м²
Кухня 3 м²
3 поверх із 3
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 21.8 м²
Затишна квартира-студія у новому клубному будинку! Пропонується до продажу функціона
Ковальський пров., 13А
Шулявська – 14 хв.
$250 000
/ $1 812 за м²
Житлова 68 м²
Кухня 17 м²
10 поверх із 18
Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 138 м²
Предлагается на продажу 3 комнатная квартира общей площадью 138 м² по адресу: Киев, п
Чугуївський пров., 10
Берестейська – 13 хв.
$54 999
/ $1 250 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 6 м²
4 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 44 м²
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! !!В продажу 2-х кімнатна квартира в Соломянському районі, за
Михайла Максимовича вул., 32
Виставковий центр – 24 хв.
$66 583
/ $1 417 за м²
Житлова 22 м²
Кухня 19 м²
23 поверх із 23
Тип стін: монолітний залізобетон
1-кімнатна, 47 м²
Без комісії! 1-кімнатна квартира в ЖК LikoGrad Perfect Town Загальна площа - 47м. Вв
Миколи Шепелєва вул., 6
Відрадний
$55 000
/ $1 000 за м²
Житлова 40 м²
Кухня 5 м²
5 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 55 м²
БЕЗ КОМІСІЇ Продається 3 кімн. квартира на Відрадному, зелений район, багато шкіл та
Миколи Василенка вул., 11
Берестейська – 23 хв.
$54 950
/ $1 221 за м²
Житлова 25 м²
Кухня 6 м²
5 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 45 м²
Продається 2-кімнатна квартира в Соломянському районі, Отрадний. Квартира розташована
Івана Неходи вул., 3
Вокзальна – 24 хв.
$54 000
/ $1 227 за м²
Житлова 28 м²
Кухня 7 м²
3 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 44 м²
Без комісії! Готові до держпрограм. Продається двокімнатна квартира в Соломянському р
Машинобудівна вул., 41
Берестейська – 15 хв.
$45 000
/ $2 647 за м²
Житлова 8 м²
Кухня 4 м²
5 поверх із 13
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 17 м²
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Продається квартира-студія в ЖК Smart House за адресою: м. К
Андрія Головка вул., 1
Олександрівська слобідка
$47 999
/ $1 500 за м²
Житлова 18 м²
Кухня 7 м²
7 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 32 м²
БЕЗ КОМІСІЇ Продаж 1 кімнатноі квартири в Соломянському районі вул Андрія Головка 1.
Вацлава Гавела бул., 19
Берестейська – 21 хв.
$57 999
/ $1 871 за м²
Житлова 17 м²
Кухня 7 м²
1 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 31 м²
Комісія для покупця відсутня! Пропонуємо комфортну та доглянуту квартиру у класичній
Волгоградська вул., 9А
Вокзальна – 27 хв.
$72 000
/ $1 565 за м²
Житлова 19 м²
Кухня 11 м²
17 поверх із 19
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 46 м²
БЕЗ КОМІСІІ для покупця! БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК! Простора квартира з прекрасним вид
Волошкова, 1
Жуляни
$200 000
/ $1 290 за м²
5 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
5+ кімнат, 155 м²
Ексклюзивна 5-кімнатна квартира, 155 кв.м., висота стелі місцями до 7 метрів, є розро
Валерія Лобановського просп., 96
Совки
$67 000
/ $1 241 за м²
Житлова 27 м²
Кухня 8 м²
8 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 54 м²
Продається 2 кімнатна квартира з роздільним плануванням у цегляному будинку 1996 року
Солом'янська пл.
Солом`янка
$155 000
/ $3 021 за м²
Житлова 12.7 м²
Кухня 18.8 м²
15 поверх із 20
1-кімнатна, 51.3 м²
Пропонується стильна 1-кімнатна квартира площею 51,35 м² у сучасному житловому компле
Михайла Максимовича вул., 32
Виставковий центр – 24 хв.
$106 905
/ $1 384 за м²
Житлова 32 м²
Кухня 23.8 м²
22 поверх із 23
Тип стін: монолітний залізобетон
2-кімнатна, 77.22 м²
Без комісії. Продаж 2-к у ЖК LikoGrad Perfect Town! Площа - 77,22 м Будинок побудова
Михайла Максимовича вул., 32Г
Виставковий центр – 24 хв.
$94 307
/ $1 384 за м²
Житлова 28.83 м²
Кухня 22.25 м²
16 поверх із 23
Тип стін: монолітний залізобетон
2-кімнатна, 68.12 м²
Без комісії! Продаж 2-к квартири у ЖК "Ліко-Град Perfect Town"! Квартира в будинку на
Петра Радченко вул.
Олександрівська слобідка
$80 000
/ $1 170 за м²
Житлова 41 м²
Кухня 9.4 м²
2 поверх із 14
3-кімнатна, 68.4 м²
Продаж в Солом'янському районі комфортної квартири по вул.П.Радченко. Простора, світл
Перемоги просп., 71А
Нивки – 16 хв.
$115 000
/ $2 556 за м²
Житлова 19 м²
Кухня 15 м²
14 поверх із 16
1-кімнатна, 45 м²
Нова одно кімнатна квартира біля метро Нивки, ЖК «Наш дім» Пропонується сучасна 1-
Кавказька вул.
Вокзальна – 23 хв.
$107 000
/ $1 646 за м²
13 поверх із 14
3-кімнатна, 65 м²
Продаж просторої трикімнатної квартири в Солом‘янському районі по вул. Кавказька 12.
Клінічна вул.
Олександрівська слобідка
$240 000
/ $2 000 за м²
9 поверх із 14
4-кімнатна, 120 м²
Продається трикімнатна квартира у центральному районі Києва з закритою територією. П
18 грудня 2025
Глибочицька вул., 13
Шулявська – 20 хв.
$74 880
/ $1 872 за м²
Житлова 18 м²
Кухня 18 м²
6 поверх із 10
Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 40 м²
Без Комиссии. Центр. Подол. Новострой. Однакомнатная -- 74878 $
Патріарха Мстислава Скрипника вул., 1
Вокзальна – 9 хв.
$64 880
/ $1 622 за м²
Житлова 28 м²
Кухня 6 м²
4 поверх із 4
Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 40 м²
2 комнатная раздельная ул. Патриарха Скрипника (Островского),1 40\28\6, 4\4 этажного + че
Loading map...
1
2
3
4
5
Продаж квартир в Україні
Продаж квартир в Києві
Продаж квартир у Києві, Солом`янський район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера