Ноу-хау від забудовників: цікаві «фішки» житлових комплексів Києва
Зміст
У 2021 році будівельна галузь продовжує зростати, про що свідчать статистичні дані. Вступаючи у конкурентну боротьбу, забудовники намагаються всіляко дивувати інвесторів. Отже, покупці можуть претендувати не тільки на лавку біля під'їзду та дитячу гойдалку на подвір'ї, а й на різні ексклюзивні «фішки», що асоціюватимуться виключно з їхнім житловим комплексом. Журналісти порталу Domik.ua відібрали чотири новобудови, в яких девелопери пропонують незвичайні ноу-хау.
Панорамний зовнішній ліфт у ЖК «Голосіївська Долина»
«Голосіївська Долина» — житловий комплекс комфорт-класу, за добудову якого після краху «Укрбуду» взявся харківський девелопер «Строй Сіті Capital», що входить до групи компаній «Строй Сіті Development Group». На ділянці площею 7,7 га розташуються не тільки п'ять 21-26-поверхових будинків, але й власний дитячий садок та торговельний центр. На перших поверхах будинків відкриються кав'ярні, салони краси, еколавки, невеликі ресторани to-go, аптеки та банківські відділення. Двір планують зробити закритим від проїзду автівок і облаштувати тут дитячі майданчики, спортивні зони, сквер із доріжками для прогулянок і ландшафтним дизайном. Цікавим рішенням проєкту стане вуличний ліфт. Справа в тому, що ЖК «Голосіївська Долина» розташований в низині, тому забудовник подбав, щоби жителі житлового комплексу могли просто з двору піднятися на ліфті до панорамного мосту довжиною 25 м, звідки по прямій можно швидко та комфортно дістатися в напрямку станції метро «Васильківська» та міської інфраструктури. Будівництво ліфта вже розпочато: передбачено встановлення чотирьох кабін вантажопідйомністю 1 тонна — тобто 11 осіб. Таким чином, шлях до метро «Васильківська» стане не лише швидким і комфортном, але й захоплюючим.
Читайте також: Переваги житлового комплексу «Голосіївська долина»
Інтерактивна площа в ЖК «Метрополіс»
У новобудові «Метрополіс», яку група компаній DIM зводить на столичних Теремках, особливу увагу приділили облаштування прибудинкової території. Забудовник розіб'є тут паркову зону площею 2 га, на перших поверхах будинків відкриються об'єкти торговельної інфраструктури. Однією з фішок «Метрополісу» стане інтерактивна площа, розміщена між третім і четвертим будинком. На площі будуть розташовані фонтани, й кожен мешканець, відсканувавши QR-код, зможе змінювати колір підсвічування води, інтенсивність і режим. Також тут буде демонструватися лазерно-світлове шоу, управляти яким також зможуть всі бажаючі.
Медіаскульптура в ЖК Chicago Central House
ЖК Chicago Central House компанія SAGA Development зводить в центрі столиці — в 350 м від станції метро «Олімпійська». Новобудова бізнес-класу виконана в кращих традиціях західної архітектури: каскадна поверховість, комбінування технологій та текстур оздоблення, урбаністичні кольори та панорамні вікна. Особливістю об'єкта стане скляний куб із медіаскульптурою, що відображатиме невидимий ритм міста: швидкість вітру, погоду, пору року, потоки машин і пішоходів. Медіазображення будуть приймати незвичайні форми й вражати пластичністю. У 2020 році творці медіакуба взяли номінацію на міжнародному конкурсі світлового дизайну LIT Lighting Design Awards.
Кінетична стіна та музичні панелі в ЖК Fjord
Девелоперська компанія ENSO будує житловий комплекс бізнес-класу із норвезькою назвою Fjord на столичному Печерську. Основні ноу-хау проєкту зосереджені на його прибудинковій території. Тут будуть облаштовані чотири поліфункціональних зони, кожну з яких забезпечать кінетичними елементами, якими можна буде управляти. Зона для ігор та занять спортом буде оснащена елементами світлової стрічки. Громадський простір стане місцем для світлового шоу. В артлокації встановлять кінетичну стіну — набір інтерактивних елементів, під час обертання яких створюється складна динамічна пластика й плавно з'являється зображення. У зоні відпочинку з'являться інтерактивні музичні панелі, на яких можна буде грати.
Висновки
Конкуруючи в боротьбі за покупця, українські забудовники виходять на новий рівень. Вони намагаються не тільки відповідати всім нормам і вимогам, але й перевищувати очікування інвесторів, пропонуючи оригінальні ноу-хау. Особливо тішить, що така практика вкорінюється не лише в преміальних сегментах нерухомості, але й в більш доступних класах. Це означає, що первинна нерухомість зростає не тільки за ціною, але й за якістю проєктів.
Якщо у вас є на прикметі новобудови, які могли б увійти в цей перелік — діліться в коментарях!
Інформаційно-аналітичний відділ Domik.ua
© domik.ua, 2021
Коментарі відвідувачів